Přejít na obsah

Hučení od předků nad 80km/hod


Doporučené příspěvky

Ahojte 

 

mam Octavií 2 1.4tsi manuál 6kvalt najeto poctivých 220 000 km a začalo mi autohucet od dá 80 km /hod od přední části jsou cítit i jemně vibrace v podlaze.

puvodni myšlenka ložiska předních kol vyměněno a je to stejně .Loziska neva stejně by časem odešly.

mam podezření na převodovku nebo diferak Hučí to nezávisle na zvoleném rychlostním stupni při vyřazeni to huci stejně 

 

mate někdo podobnou zkušenost a řešení.

 

moc díky Rosta

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahojte tak potvrzuji co psal honzikk

Byly chycene loziska v diferaku vymeneno spolu s tim samozrejme olej v prevodovce a pri 220 000 km jsme mrkli na spojku a tak uz byla zrala taky na vymenu takze i komplet spojka lozisko a super

auto zase tichounke jak ma byt.zbylo mi navic lozisko teda naboj predniho kola s 3 dirovym uchycenim kdyby jste nechppkdo ootreboval pustim levne

rosta

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zdravím,

Mám naprosto totožný problém u svého vozu (Octavia 2 1.4TSI r.v.2011, najeto 159000km). Ještě k tomu mi ale vibruje řadící páka na 4.stupeň po přidání plynu v otáčkách zhruba od 2t do 2,5t a to asi každé druhé zařazení. Už jsem to řešil a všude možně se ptal. Několik mechaniků mi potvrdilo že se může jednat právě o ty ložiska.
Nechal jsem si alespoň zhruba odhadnout cenu na 3 místech (materiál včetně oleje do převodovky a práce).
12 500 Kč,- chtěl mechanik "garážník"
15 000 Kč,- byl hrubý odhad od známého ze servisu Škodovky
22 000 Kč,- byl odhad z nejmenovaného servisu.

Ty ceny mi přijdou strašně přemrštěné... Nebo to opravdu může tolk stát? Vím, že musí celá převodovka ven, aby se ložiska vyměnila, ale i tak..

Kdyby mi někdo doporučil, kde se to dá udělat levněji budu moc rád.

Děkuji za odpovědi u již tak starého vlákna.
 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...