Přejít na obsah

Prosím o kontrolu logu


krutik66

Doporučené příspěvky

Ahoj mohl by mi někdo přeložit co se pise v logu z vagu? A dale jestli jde nejak diagnostikovat cidlo venkovni teploty ktere je nejspis vadne kdyz ukazuje o cca 10°C min ale stejne by me to zajimalo. A pak jak zjistit jestli cidlo chl kapaliny ukazuje spravne. Dikyhttp://cloud.tapatalk.com/s/5c260ea07024c/VAG%20LOG.txt

 

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk

 

 

 

 

EDIT:co se servomotoru klapky klimy tyce muzu bez vagu nejak poznat ze nefunguje?Navíc na klime i na pp mi venkovni teplotu ukazuje chybne mez je realna takze asi zatim nezjistim jestli kompresor sepne i kdyz ke nad 5 stupnu nebo by to ve vagu taky ukazalo

 

EDIT:nevim jestli jsem koukal na schema klimy dobre ale ta V71 je klapka kterou muzu videt pod kabinovym filtrem? Zkousel sem smerovat vzduch a pri recirkulaci se uzavřela tim padem by mela fungovat ale ve vagu to pise pretlakova klapka v71 tak se radsi ptám

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Cidlo teploty vody se kontroluje na studenem aute, idealne pres noc odstatem a hned rano. V jednotce motoru v merenych hodnotach je skupina ve ktere by mely byt teploty vody, paliva a vzduchu. Musi ukazovat plus minus stejne :) nebo pri ohratem motoru - na budikach 90 a zkontrolovat ve vagu kolik je v jednotce.

 

Cidlo venkovni teploty je tusim na strane ridice za tou cernou krytkou. Muze byt zoxidovany konektor nebo vodic.

 

Odesláno z mého PRA-LX1 pomocí Tapatalk

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři

Kdyby bylo cidlo teploty vody vadne asi by to vag ukazal nebo ne? A co se tyce merenych hodnot kdyz rikas ze musi ukazovat priblizne stejne hodnoty paliva a vzduchu atd. tak nebude problem s tim ze mi cidlo venkovni teploty kecá a pak to i ve vagu ukáže nesmysl v merenych hodnotách

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Ono to čidlo vody vykáže jako vadne az je úplně po nem. Řešil jsem to na několika autech, na budikách 90°C a v jednotce to ukazovalo 65°C, a po výměně čidla vse v pořádku.
Pokud máš nějaký venkovní teploměr, jde to vzít podle něj.

Odesláno z mého PRA-LX1 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Jem odpojil ten drzak a dal nic protoze byla kosa zmrzly prsty a kabel ma cidle ja kratkej ze jde blbe chytit a odpojit a nerad bych utrh kablik. Nekdy to zkusim zas a koupim cidlo. Tolik nestoji. Co se tyce fotek muzes mi k nim meco rict? Jde o to jestli je cidlo chl kapaliny dobre

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Mohl by se jeste nekdo podívat na tohle? Jedine co mi něco rika je abs. Co treba to u klimy. Když prepinam okruhy tak slysim motorek klapky a po sundani pylovyho filtru vidim klapku a ta se pri zapnuti vnitrniho okruhu zavre. Je mozne ze jen neni vymazana zavada ale je opravena? 0478c76628ac7a94982204a2d54d5750.jpg0f42335f4d527c2ff7eb50c5601db3d2.jpga9dce40f3c963c4e485ffc069e715d42.jpg

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...