Přejít na obsah

S60 Polestar


Petr81

Doporučené příspěvky

Nový povoz dorazil k Vánocům. Volvo S60 Polestar, 270kw/360koní. 4x4, 8G automat. 257ks z posledních 1500ks Polestaru. Nad rámec běžného Polestaru karbonové doplňky exteriéru, jiná kůže v interiéru.

Zatím mám najeto 450km s průměrem 14l/100, ale je v tom i dlouhé stání na volnoběh s návodem na klíně. Ono si to ještě trochu sedne.

Není to sterilní auto, jako dnes většina, ale auto, které vykouzlí úsměv na tváři s každým sešlápnutím plynu.

IMG_20181221_135307.jpg

IMG_20181221_135315.jpg

IMG_20181221_135701.jpg

IMG_20181221_135330.jpg

Odkaz ke komentáři
8 hours ago, Petr81 said:

Cena nové S/V 60 je hodně nahoře :(. Krásný to je, ale za ty prachy....

Taky si rikam... V nejake pro me prijatelne vybave to vyjde u nas na neco pres 50.000 EUR (srovatelny SUP 43.000, nova 508 na 46.000), coz mi prijde uz dost. Jaky je zpracovani oproti treba 3er/A4/Passat? Dokazes to porovnat?

Odkaz ke komentáři
Před hodinou, houmik_02 napsal:

Taky si rikam... V nejake pro me prijatelne vybave to vyjde u nas na neco pres 50.000 EUR (srovatelny SUP 43.000, nova 508 na 46.000), coz mi prijde uz dost. Jaky je zpracovani oproti treba 3er/A4/Passat? Dokazes to porovnat?

508 je strašně malá vevnitř, na to auto jsem byl zvědavej, protoze se mi designově líbí, ale vnitřek fakt malej i pro řidiče.

Zpracování ve srovnání s B8 Passatem bych řekl, že je o trošku lepší. A4 a 3er nové porovnat nemám možnost.

před 28 minutami, romariooo napsal:

Petře: tešim se na Tebe :) zajedeme na letiště. Zařidim to.

Porovname, ale až bude zajeto a teplo :)

Odkaz ke komentáři

Tak najeto prvních 1200km, začíná se to trošku točit a hýbe se to líp a líp. Průměrná spotřeba lehce přes 11l/100, ale rozhodně ne pomalou jízdou. Na dálku a pohodu se dá dostat i teď na cca 9l/100 takže spokojenost :)

A dneska se mi tam při troše snahy povedlo narvat do kufru kočár a koloběžku ??

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Jako přijít a vidět tohle pripadne na autě, asi by me to taky poslalo do kolen 🥲
    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
×
×
  • Vytvořit...