Přejít na obsah

S60 Polestar


Petr81

Doporučené příspěvky

tak ja nepsal nic o tom že by jsi nestačil, nebo že by snad číňan vyhodil varovnou hlašku, vysoká teplota motoru tak jsi raději ubral, za mě ji se držel dost dobře na to že to má o 100 koni míň, jen prostě i automat je kratkej na to že já mam na trojku rychlostní rozpětí 50-180 km/h s tím že v 5000 otackach se zapne druhej jadernej reaktor 😎😆

jinak jsem to spočítal že na těch 300km jsem projel 75l 😍

Odkaz ke komentáři

ja byl fakt rad ze jsem nejel tentokrat posledni, protoze to byc mel spotrebu tak 40 asi, a ty smrady z tech brzd museli by mnamka kdyz jsi mel pred sebou dve auta, me stacilo kolem toho jen projit

V 24. 6. 2019 at 9:19, OziToretto napsal:

Dej na to radši ty zimáky, ty jsou hezčí 😉

 

cece me se ty originaly snad libi vic

Odkaz ke komentáři
Před hodinou, Ol@f napsal:

ja byl fakt rad ze jsem nejel tentokrat posledni, protoze to byc mel spotrebu tak 40 asi, a ty smrady z tech brzd museli by mnamka kdyz jsi mel pred sebou dve auta, me stacilo kolem toho jen projit

Do auta ty smrady naštěstí nešly, takže pohoda. Teda kromě toho rozjezdu v PRaze 🙂

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
4 hours ago, Petr81 said:

No řekni to narovinu - jak je malá 😁

Rekl sem to tak jak jsem chtel 😉 Do malyho auta nenarves 4 lidi a kocarek.

Musim ale rict, ze jsem moc rad, ze jsem si nechal dat 18". Neni to tak pekny, ale kdyz jsem videl jake polarka dostavala rany tam, kde jsem to vubec nemusel resit... Jen doufam, ze brzo sjedu ty hankooky a vymenim to za neco co drzi 🙂 

Odkaz ke komentáři
před 6 hodinami, Mezonek napsal:

Rekl sem to tak jak jsem chtel 😉 Do malyho auta nenarves 4 lidi a kocarek.

Musim ale rict, ze jsem moc rad, ze jsem si nechal dat 18". Neni to tak pekny, ale kdyz jsem videl jake polarka dostavala rany tam, kde jsem to vubec nemusel resit... Jen doufam, ze brzo sjedu ty hankooky a vymenim to za neco co drzi 🙂 

Kompaktní 🤣 Diplomaticky řečeno. Ale záleží, s čím se to srovnává. Ta S60 není rozhodně malé auto. 

Já to mám bohužel dodaný na Pirelli, takž gumy budou za chvíli v prdeli. Alespoň co s Pirelli mám zkušenost. Normálně mi gumy vydrží 60-100tkm jako prd, jen Pirelky shořely za 20tkm. Jsem se na prvním servisu divil, když mě servis upozornil, že jezdím po plátně... Po 20tkm mě ani nenapadlo, že by tohle mohlo nastat. Čuměl jsem jak puk.

Odkaz ke komentáři

Hele nevešli 😁. Passat byl full a to ten kufr je sakra někde jinde. Navíc malá jak má velkou sedačku, tak když se nudi mi ve Volvu dělá masážní sedačku 😂. Kus dobrý, celý den to nechci.

Polárka je prostě auto pro mě a na hraní, rodinný je jiný 😉

Ale je fakt, že po těch cestičkách k lanovce na Chopok jsem si říkal, že by to bylo ve Volvu úplně jiný svezení 😇

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
před 4 hodinami, Mezonek napsal:

Tak sup - vyzkouset jake je to s preklikanym podvozkem 😉

Po městě lepší 😂😂😂 na víc nebyl čas

před 4 hodinami, Ol@f napsal:

tento uz neco mam ale pristi vikend nic nemam, treba tam bude jeste ta anim...

😂😂😂😂 Kdyžtak ji pozdravuj co se do ní vejde 

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...