Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
Petr81

S60 Polestar

Recommended Posts

před 10 hodinami, Ol@f napsal:

Zátěžové testy thermomanagmentu s60 emoji38.pngemoji3.pngemoji848.pngemoji23.pngemoji6.png

Woe, pak se jelo jen na D a stačil jsem ti 😂

tak ja nepsal nic o tom že by jsi nestačil, nebo že by snad číňan vyhodil varovnou hlašku, vysoká teplota motoru tak jsi raději ubral, za mě ji se držel dost dobře na to že to má o 100 koni míň, jen prostě i automat je kratkej na to že já mam na trojku rychlostní rozpětí 50-180 km/h s tím že v 5000 otackach se zapne druhej jadernej reaktor 😎😆

jinak jsem to spočítal že na těch 300km jsem projel 75l 😍

já vím ;), ale to S-ko mu nějak nechutnalo no ….. Ale pohled zezadu jak ti to vždycky vystřelilo byl parádní 👍 A pak ty smrady od brzd taky 😄

Jj, taky jsem to lehce počítal a pod dvacet ta spotřeba nebyla 😄

ja byl fakt rad ze jsem nejel tentokrat posledni, protoze to byc mel spotrebu tak 40 asi, a ty smrady z tech brzd museli by mnamka kdyz jsi mel pred sebou dve auta, me stacilo kolem toho jen projit

V 24. 6. 2019 at 9:19, OziToretto napsal:

Dej na to radši ty zimáky, ty jsou hezčí 😉

cece me se ty originaly snad libi vic

Ja to viděl naživo jen krátce, ale třeba bych tomu prošlé na chuť...

Ale mám trochu strach když to čtu, že vám nebudu stačit, kdy bude nějaká další vyjížďka?

Před hodinou, Ol@f napsal:

ja byl fakt rad ze jsem nejel tentokrat posledni, protoze to byc mel spotrebu tak 40 asi, a ty smrady z tech brzd museli by mnamka kdyz jsi mel pred sebou dve auta, me stacilo kolem toho jen projit

Do auta ty smrady naštěstí nešly, takže pohoda. Teda kromě toho rozjezdu v PRaze 🙂

Musim rict, ze nazivo je to moc pekny. Tech par detailu navic je v konecnem vysledku hodne znat. A po pravde, nez jsme to porovnali se stribrnakem, tak mi nedoslo jak je ta S60 hezky kompaktni 🙂