Přejít na obsah

Tažné zařízení - Octavia III, CNG


Doporučené příspěvky

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat na možnost dodatečné montáže tažného zařízení na Octavii 3, 1.4TSI CNG..

Bohužel jsem se před koupí pořádně neinformoval a teď na internetu zjišťuji, že nejspíš není možnost dodatečné montáže na CNGčko..

 

Nemáte někdo nějaké zkušenosti nebo rady jak to udělat?

 

Bohužel nejspíš bude problém i ve velkém TP, kde je u položky "Největší povolená hmotnost připojeného vozidla - 0".

 

Nechce se mi totiž po půl roce prodávat auto, zvlášť když jsem narazil na hodně slušně vybavené CNG, což jak jsem se díval na inzeráty není zvykem.. :(

 

Odesláno z mého Redmi 4X pomocí Tapatalk

 

 

Odkaz ke komentáři

Na tuty jsem G-Teca s tažným viděl, sám jezdím se Sprinterem na CNG, takže občas sleduju co mě na pumpě zdržuje a určitě jsem tam oktávku s vlekem postřehl. To znamená, že možnost tam je. Ale jestli to jde jenom z výroby, nebo i domontovat už nevím. 

https://www.tazne.cz/tazne-zarizeni-skoda-octavia-iii-sedan-kombi-4x4-vertikal-westfalia-p60294/

Tady u tý westfalie píšou, že je vhodná i pro CNG. 

Zkus se poptat přímo u westfalie jak to tedy vlastně je. 

Upraveno uživatelem header009
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 8 měsíců později...

Zdravím, Octavia 3 cng nejde tažné domontovat ani když má zapsaný váhy v TP, nyní jsme to řešili u klienta a výrobce zaslal rezolutně že nelze provést dodatečnou montáž a nenašli jsme ani potřebnou elektroinstalaci. U modelů 2019 i bez cng škodovek a nemajícich alespoň přípravu pro tažné se může stát, že nejde domontovat vůbec nebo za velmi drahých úprav na vozidle. 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...