Přejít na obsah

Aftermarket rádio


Doporučené příspěvky

Přímo ta redukce která je napojena na ten originál kabel (MOST) tak měla jen jeden červenej a jeden oranžovej červenej šel na tu pojistku jak jsem psal a oranžovej jsem vypíchl protože tam byl zbytečně ten je pro to podsvícení a iso kabel co byl od rádia je komplet spojenej tam byly asi dva co se dají rozpojit ale nechal jsem je spojené přikládám obrázek toho iso konektoru od rádia ec596b4322989c5f3018be1cda6ef2a0.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
V 13. 1. 2019 at 9:35, beny94 napsal:

Ok zkusím to


Škoda

Zdravim, tak isto som vymenil original radio za nove Pioneer, len som to chcel mat tak, ako s original radiom, ze ked klucik potocim na poziciu 1. tak sa radio zaplo a hned som aj otocil spät na poziciu 0 a radio islo dalej az pokym som klucik nevytiahol zo zapalovania. 

No nove radio mi funguje len v pozicii 1 alebo s nastartovanym autom, teda na pozicii 0 nefunguje. Je to dost neprakticke, hlavne kvoli automatickym svetlam.

Neviete, ci sa to neda nejako vyriesit ? Tak isto mam ISO-Fakra redukciu a cerveny vodic natiahnuty do poistkovej skrinky na spinanych 12V(pozicia bola neobsadena).

Odkaz ke komentáři

Zdravim, tak isto som vymenil original radio za nove Pioneer, len som to chcel mat tak, ako s original radiom, ze ked klucik potocim na poziciu 1. tak sa radio zaplo a hned som aj otocil spät na poziciu 0 a radio islo dalej az pokym som klucik nevytiahol zo zapalovania. 

No nove radio mi funguje len v pozicii 1 alebo s nastartovanym autom, teda na pozicii 0 nefunguje. Je to dost neprakticke, hlavne kvoli automatickym svetlam.

Neviete, ci sa to neda nejako vyriesit ? Tak isto mam ISO-Fakra redukciu a cerveny vodic natiahnuty do poistkovej skrinky na spinanych 12V(pozicia bola neobsadena).

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...