Přejít na obsah

Aftermarket rádio


Doporučené příspěvky

Čau koupil jsem si tohle rádio a s ním převodku na iso kabel ale 2 kablíky tam nejsou zapojený takže bych potřeboval jestli má někdo schéma toho origo konektoru co vede do aktualního streamu co tam mám Díky moc [emoji846]32264580f83ee79b2a7898b0a1d67452.jpga5f121f43a83b66ba05549f315bff96f.jpg744e9d9c5aeeeea8e3c56548e13e6617.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři

https://r.tapatalk.com/shareLink?url=https://forum.octaviaclub.cz/index.php?/topic/33363-china-2din-navigace-android-51-m%C3%A9-dojmy/&share_tid=33363&share_fid=73005&share_type=t

Koukni na to dával jsem ke konci schéma origo....

Oranžový drát je osvětlení tlačítek a červený je stále plus. Spinane plus v kostce není. Reakci na klíček je přes CAN.

Odesláno z mého STF-L09 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Spíše budeš potřebovat canbus na autorádio, protože tohle určitě canbus nemá.

 

Takže reakce přes canbuds se ti nespustí. Oranžový a červený celkem není důležitý mít zapojené, Já to třeba v autě nemám.

za další na original rádiu bys měl mít nálepku ze schématem konektorů.

Odkaz ke komentáři
Spíše budeš potřebovat canbus na autorádio, protože tohle určitě canbus nemá.
 
Takže reakce přes canbuds se ti nespustí. Oranžový a červený celkem není důležitý mít zapojené, Já to třeba v autě nemám.
za další na original rádiu bys měl mít nálepku ze schématem konektorů.
On tam nálepku má. Radio může reagovat může mít jen CAN dekodér.

Odesláno z mého STF-L09 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Zapojím se trošku do diskuze k čemu ten canbus ? Couvací senzory mají prý vlastní reproduktor ve sloupku a jinou výbavu v podstatě nemám mám holou výbavu takže nevím k čemu by byly potřeba proto jsem čekal že pro klasické zapojení rádia aby hrálo tak by měl stačit tenhle klasickej ISO převaděč tak jestli mi to někdo může v rychlosti vysvětlit k čemu je ten konektor s canbusem ? Jinak psal jsem i do ahifi a jejich odpověď byla že oranžový je na podsvícení origa rádia že ten se nepoužívá a červenej je na spínané plus aby rádio se spustilo s otočením klíčku tak jestli by jste mi mohli poradit na kterej to hodit jelikož nemám momentálně zkoušečku ikdyž asi bych to mohl připojit na kablík kde mám autokameru ta se zapíná taky po otočení klíčku.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Teď jsem porovnával schémata zapojení a vše sedí jen ten červenej budu muset dát teda někam asi na pojistku stěračů třeba ty se sepnou při otočení klíčku [emoji846] teď tam mám takovouhle rozdvojku na kameru jak jsem psal nebude to vadit když to připojím k tomu ? 989acfffccb769f3ac10d8362a3d41eb.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Hele byl by potřeba PIN Out, zkusil bych to zapojit a pak bych to řešil, pokud to nepůjde vypnout nebo nebude reagovat na klíček musis na červenej dát spinane plus, nemáš tam někde odkaz na to radio?

Odesláno z mého STF-L09 pomocí Tapatalk

Na pojistku ke kameře bych radio nedával. Číslo svorky už si nepamatuji

Odesláno z mého STF-L09 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Tak rádio je v autě červenej drát zapojenej na pojistku stěracě a plus jsem tam dal ještě jednu kdyby náhodou ta je dokonce voděodolná teď budu doufat že mi to nevymlátí baterku do rána [emoji3] jinak děkuju za pomoc [emoji846] 7d63d543abb94d2dbd92f5aea798ce20.jpgcd49bfbcbc746c783f186ffe8a34cf67.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...