Přejít na obsah

AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

Guest lukasporiz

Tak dopĺňam ďalšie info k dostupnej aktualizácii firmware pre Amundsen:

 

Typ 3T0 035 191 sa aktualizuje z pôvodných firmware 0042/0210/0212/0227 na 0235, a opravuje chyby:

  • zaseknutie na úvodnej obrazovke pri zapnutí
  • nastavenie hlasitosti nie je možné
  • nefunkčné zadávanie cieľov z pamäti posledných cieľov
  • reštart po zadaní cieľa bez popisného čísla
  • nie je možné naladiť žiadnu rozhlasovú stanicu
  • pri použití máp Východná Európa nie je dispozícii Slovinsko
Typ 3T0 035 191 A sa aktualizuje z pôvodného firmware 0351 na 0357, opravuje pritom chyby:

  • v nočnom režime sa v hornej časti nesprávne zobrazujú pixely
  • nastavenie hlasitosti nereaguje
Samotný proces aktualizácie trvá cca 45 minút, počas neho sa flashovacie cd vysunie a po chvíli si ho navi znova vtiahne - nechytať a čakať, kým celý proces skončí! Počas update sa navi niekoľkokrát reštartne a displej zostane dlhšiu dobu čierny. Treba trpezlivo čakať, kým sa to neskončí! Keď všetko úspešne dobehne, po poslednom reštarte sa zobrazí informácia o aktuálnej verzii firmware v navigácii. Až vtedy je možné vybrať flashovacie cd! Priložené foto nie je kvalitné, bolo fotené už za tmy, no vidieť na ňom výsledok.

 

Dobrý den,

mám radio, které asi ještě nikdy nikdo neviděl. (zasílám foto). Potřeboval bych aktualizovat FW, vyzkoušel jsem už téměř vše, radio CD s FW ani nenačte. Dle čísla potřebuji FW 0235, který jsem nikde nenalezl, nemáte jej prosím k dispozici, popř. nějaký nápad - poznatek? Děkuji

post-30442-0-81865900-1423656700_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ahoj jsem z Plzně a mapy mám, ale z roku 2012. Nové nikde jinde neseženeš jelikož už jsou na Origo. SD kartách a zatím nikdo neprolomil možnost kopírování. info i pro lisak30

Zdravím, koupil jsem si dvojkovou ocatvii, a mám tam taky Amundsen ale bez SD karty a samozřejmě bez map, umí někdo s okolí Plzně za třeba mírný poplatek nahrát??

 

Díky

 

 

Upraveno uživatelem falach
Odkaz ke komentáři

Ahojte chalani. Poraďte mi prosím niekto. Mám Octavku 11/2007 a navigáciu Amundsen. Z ulozto.sk som stiahol nejaké mapy z roku 2012: RNS 310 V4 2012. Po rozbalení raru sú tam celkom štyri samostatné súbory s mapami . benelux, európa, nemecko a ešte niečo..... všetky majú príponu . cdr ( súbory coreldraw). Vypáliť na CD ako image sa nedajú (len samotná európa má 830 MB, čo teda pri vypaľovaní image súborov v alkohole120% problém nie je, ale v tomto prípade, keďže ide o súbory .cdr, to proste nejde). Keď tie štyri súbory natiahnem na SD kartu, tak mi ich zase auto nerozozná a vypisuje, aby som vložid SD kartu s mapami. Viete mi niekto poradiť, čo mám urobiť? Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Ahojte. Pozeral som to tu tak zbežne a nemnašie som odpoveď tak sa chcem opýtať mám tiež OII s navigáciou Amundsen kúpenú v Nemecku a jediné CD do navi mám Germany+ IRE, no a to mi je na ... Preto sa chcem opýtať či sa dajú mapy stiahnuť alebo si musím kúpiť originál. Stačili by mi aj tie z roku 2012. A ak áno tak ako postupujem- napalim CD alebo vložím na SD kartu dám do navi a bude to fugovať alebo musím ešte niečo urobiť aby to šlo. Dik za odpoveď. :palec::jager:

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zdravím kluci,

 

ještě se Vás zeptám tady: Mám možnost koupit navigaci Amundsen+ ze Superba. Já mám octavii 2 RS r.v 2006. Vím že bude třeba vyměnit gateway, ale chci se zeptat, zda mi jistě můžete říct, že navigace bude komunikovat s maxidotem?

 

Parkováky v autě nemám a zobrazování Climatroniku na navigaci oželím, jde mi hlavně o ten maxidot. Děkuji

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahoj všem,

 

mám v nyní zakoupené OII MR2012 navigaci Amundsen+, v přístroji jsou mapy Western Europe 0038.

Víte prosím někdo jaké všechny státy tato verze obsahuje a z kterého roku? Tedy plnohodnotné mapy a případně i jen hlavní tahy...

 

Jinak umí někdo aktualizovat mapy Amundsen+ v okolí UH/ZL?

 

Děkuji J :palec:

Odkaz ke komentáři

Zdravím,

řeším aktualizaci map do navi (Amundsen+ / myslím že mám 0038) našel jsem na netu "nové" mapy do Amundsena+ :

 

http://www.audiocom.cz/navigacni-software/skoda/navigacni-sd-karta-skoda-amundsen-vw-rns-315-zapadni-evropa-2015-v7-5458cz

nebo

http://www.navigace24.eu/eshop/D236-navigacni-sd-karta-zapadni-evropa-2015-v7-navi-systemy-skoda-amundsen-vw-rns-315-seat-media-system-2-1-a-2-2

 

Určitě chápete že se mi moc nechce to kupovat za takový prachy, takže se ptám jestli to náhodou někdo nemáte a třeba za nějakou úplatu nepůjčíte? Sosnout se to asi nikde nedá, nebo jsem zatím nenašel...

 

Díky...

 

Odkaz ke komentáři

Mapy pro Amundsen+ se nedají aktualizovat jinak, než přes originální SD-kartu. Protože při prvním použití si systém zapíše nějaká data a tahle SD-karta je pak pro další zařízení nepoužitelná. Alespoň tak to vím já; pokud se něco změnilo, rád se to dozvím taky. :D

 

To jako, že je ta karta po prvním použití pak nepřenosná? Hmmm, tak to je na pi.u ... :blink:

 

Moc se mi nechce věřit, že to ještě někdo nehacknul...

Odkaz ke komentáři

Ahoj všem, uvažuji o koupi Amundsenu, Mám Octavia 2, 1.6 TDI, r.v. 2011 a mám tam rádio Swing (2 DIN) a maxidot a climatronic. Chci se zeptat, co všechno potřebuji, aby mi běžel Amundsen, fungovalo na něm zobrazení klimatizace atd. a také aby navi fungovala na MAXI dotu? Zkrátka aby to fungovalo jako by auto bylo takto vybaveno i z výroby.

 

Předem díky za informace.

Odkaz ke komentáři

Dobrý den, koupil jsem si amudsen+ a namontoval do octavie II rok výroby 2007. Vše funguje, ale rádio se mi občas zcela vypne, ale hned se zapne a navigace se občas zasekne a nereáguje. Nevíte někdo co s tím? Předtím tam bylo rádio Stream a fungovalo bez chyb... Děkuju moc za rady.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tak vcera som kupil Amundsen plus , vsetko funguje super az na to ze ked cez neho pouzivam mobil tak mna nikto nepocuje , ako keby som nemal mikrofon , nemate niekto vedomosti co treba?

 

Prosim neviete dat typ, kde by som kupil strieborny ramik do O2 FL s manualnou klimou na Amundsen+ ? Pripadne ci existuje tento diel original Skoda a jeho cislo?

Dakujem za pomoc

 

Lotus

Odkaz ke komentáři

asi 3 hodiny hledam ale jednou jde sd karta zkopirovat pak zase nejde , tak se zeptam , kamarad ma amundsena v O2 fl a nema sd kartu otazka je da se karta nahrat pokud ano co je k tomu treba aby to fungovalo ( nekdo tu psal o nejakem programu ) a kde mapy stahnout a nebo jestli ji nekdo za nejakou uplatu umi poskytnout .

 

nejlepe CB a okoli

 

diky

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...