Přejít na obsah

AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Caute,

mam tiez amundsen:

3T0035191

VW SW Verze: 0227

System HW Verze: H12

a chcel by som tam updatnut firmware na najnovsi, vedel by mi niekto poradit, kde by sa dal stiahnut resp. aka je najnovsia verzia na moj typ? alebo co musim vsetko pre to spravit aby som to mal?

Este mam jednu otazocku :)

V aute mam HF jednotku 5N0 035 730 B, ktora sa nechce sparovat s iphonom :/ Myslite, ze keby som ju vymenil za 5N0 035 730 C, ze by to islo? Samozrejme budem musiet este domontovat mikrofon, lebo asi tam tiez nie je namontovany.

Tymto celym by som chcel dosiahnut funkcne HF, ktore by islo aj na Amundsene a aj na Maxidote.

Vopred vam dakujem za kazdu odpoved (kludne aj SS) :)

Odkaz ke komentáři

Zdravim.Mám Octu2 rok 2006 a rádio Amundsen,Které jsem domontoval místo Audience.Poradí mi někdo,jak aktivovat menu telefonu?Po zmáčknutí udělá pouze mute.Rádio mám toto:

Part No SW: 3T0 035 191 A HW: 3T0 035 191

Component: RNS310 H19 0357
HF mám original škoda:
Address 77: Telephone Labels: 5P0-862-335.lbl
Part No SW: 5P0 862 335 B HW: 5P0 862 335 B
Component: FSE_2P5x H21 0060
Díky za pomoc.

 

Vyřešeno.Výměna jednotky telefonu za premium.Vše OK.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zdravím odborníky (myšleno dobře)

Mám octávii MR05 s autorádiem STREAM a chtěl bych tam dát AMUNDSEN.

Vím, že se musí vyměnit jednotka getway, ale nevěděl by někdo její číslo? Nemám ani couváky, ani MF volant ani MaxiDOT

 

Dále by mě zajímalo, co vše bych musel vyměnit, kdybych chtěl použít MF volant a jestli je jedno, jestli je to volant OII, OII facelift a nebo OIII

 

Dále by mě zajímalo, jak je to couvací kamerou. Zde jsem s dočetl, že to jde, ale určitě bude potřeba konkrétní kamera. Má někdo zkušenosti?

 

Co by obnášelo předělat na MaxiDot?

 

Díky moc za rady ;)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Amundsen +

Zdravim vas, chtel bych se zeptat na co je cerný, kulaty konektor na prave jednotce. Jeste bych potreboval vedet jestli je SW verze 0319 novejsi nez 0263. Jaky je rozdil mezi HW verzemi H30, H35, H52. jak jsou stare mapy EUR_W_0038 (0038) a EUR_W_V2 (X029). Děkuji

post-2640-0-10155500-1454231151_thumb.jpg

Upraveno uživatelem kraclik
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj, jaký je rozdíl mezi Amundsen a Amundsen+ ? Uvažuji o výměně Swingu (O2 FL 2011) za Amundsen (možná Columbus), ale chtěl bych, aby fungovala i Hands Free, parkováky, atd. Zkrátka origo jako z fabriky.

Můžete prosím někdo napsat, co všechno je zapotřebí?

 

Je mi jasné následující:

  • Amundsen (Amundsen+, Columbus)
  • Rámeček středové konzoly kvůli Amundsenu (tuším že na Columbus je stejný jako na Swing, nebo ne?)
  • GPS anténa (nemám vůbec představu jaká a kde sehnat a za kolik)
  • ?

A na závěr nějakou radu, jak koupit Amundsen a nenaletět?

Díky moc.

 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ahoj všem,

 

mám na Amundsenu+ hlasové ovládání telefonu ale nějak mi nejde (při komunikaci se slečnou z hlasového ovládání) rozchodit příkaz "vyslovení jména z kontaktů a následné volání". Místo vysloveného jména to zadává čísla s podobnou koncovkou slova...

 

Dále se zeptám jde nějak na Amundsenu+ spustit hudbu z mob.telefonu přes Bluetooth?

 

Jinak někdo z okolí UH/ZL s možností aktualizace map na nejnovější verzi?

 

Díky předem za odpovědi J

Odkaz ke komentáři
Ahoj všem,

 

mám na Amundsenu+ hlasové ovládání telefonu ale nějak mi nejde (při komunikaci se slečnou z hlasového ovládání) rozchodit příkaz "vyslovení jména z kontaktů a následné volání". Místo vysloveného jména to zadává čísla s podobnou koncovkou slova...

 

Dále se zeptám jde nějak na Amundsenu+ spustit hudbu z mob.telefonu přes Bluetooth?

 

Jinak někdo z okolí UH/ZL s možností aktualizace map na nejnovější verzi?

 

Díky předem za odpovědi J

S tim hlasovym ovladanim jsem taku chvilicku bojoval, musis prikaz k volani zacit slovem "volat ..." napr. "volat pepik" ale musis ten dany kontakt mit takhle ulozenej v telefonu...

 

Prehravani mp3 z telefonu pres bluetooth funguje, aspon me teda na LG G3 normalne... Pokud to mas sparovany a mas na founu nastaveny bluetooth na viditelnost vsem, tak by to melo fungovat...

 

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

S tim hlasovym ovladanim jsem taku chvilicku bojoval, musis prikaz k volani zacit slovem "volat ..." napr. "volat pepik" ale musis ten dany kontakt mit takhle ulozenej v telefonu...

 

Prehravani mp3 z telefonu pres bluetooth funguje, aspon me teda na LG G3 normalne... Pokud to mas sparovany a mas na founu nastaveny bluetooth na viditelnost vsem, tak by to melo fungovat...

 

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk

Ahoj Martine,

 

tak přesně podle toho jsem to tehdy dělal jak píšeš a nic, jedině pak jak uvádíš mít kontakt stejně v telefonu jako takovém, nikoliv na sim kartě. Je tak?

 

Ta hudba se po spárování BT spustí v rádiu jak? Když dám media tak hraje buď CD nebo SD karta...

 

Díky J

Odkaz ke komentáři

Ahoj Martine,

 

tak přesně podle toho jsem to tehdy dělal jak píšeš a nic, jedině pak jak uvádíš mít kontakt stejně v telefonu jako takovém, nikoliv na sim kartě. Je tak?

 

Ta hudba se po spárování BT spustí v rádiu jak? Když dám media tak hraje buď CD nebo SD karta...

 

Díky J

 

Ahoj,

hele jestli kontakt v telefonu nebo na sim to nevim, to jsem neřešil... Když jdsem to tenkrát zkoušel prvně a nešlo mi to, tak jsem prostě přečetl to jméno na displayi v autě, tak jak se spárovalo s telefonem a pak ho vyslovil stejně.

Pokud by ti to ani tak nefungovalo, tak pak už bohužel nevím... :unsure:

 

k hudbě, po párování zvolíš "media" a tam by ti to mělo nabídnout. Nebo jinak: zapneš rádio, podle toho co ti hrálo naposledy se ti zapne buď přehávání nebo rádio. Pokud rádio, pak stiskneš média a začne přehrávání (jak píšeš buď karta nebo cd, v mým případě karta nebo usb), stisknu znovu media a ukáže se mi nabídka zdrojů: karta, usb, bluetooth (v mým případě), vyberu a přehrávám...

Obrázek je z netu, příklad zobrazení nabídky zdrojů.

post-46090-0-24358300-1461400311_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Martin666Belial
Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
Ahoj všem koupil jsem si OII rv.o8 19 tdi elegance mam navi. amundse ale nevim jestli je original.. hraje paradne ale nejdou mi tam nekteré funkce např. Neukazuje údaje parkováků a hlavne nemam zásuvku usb. Cos dost zamrzi.. dá se stim neco dělat?

 

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk

Usb si musis poridit s prechodkou na MDI konektor kterej by mel byt v kastliku na levo...

 

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...

1) mrkni do návodu: http://ws.skoda-auto.com/OwnersManualService/Data/cz/Octavia_1Z/11-2012/Navigation/Amundsen/A5_Octavia_Amundsen_NavigationSystem.pdf

 

Strana 21 vlevo dole pod záložkou "Zadání dílčího cíle".

 

2) pokud máš klasický Amundsen, mapy skončily někdy v roce 2013/2014. Pokud máš Amundsen+ (s integrovaným Bluetooth), pak je jediná - mně známá cesta - aktualizace přes originální SD-kartu, která před tím nebyla použita v jiném voze.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...