Přejít na obsah

AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

tak odporuc,aku kartu ;)

 

Samsung EVO+ - teď zrovna měli pár posledních kousků které fungovaly v Euronics Chomutov..ale už nemají :-(

 

kdyby si s tím někdo nedokázal poradit a měl by zájem o aktualizaci EU West V9, nebo EU East V8 pro Amundsen+ (RNS315) nebo Amundsen ( RNS310) tak ať mi pošle zprávu.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zdravím, loni jsem měnil rádio Stream za Amundsen. Amundsen jede pouze na 1 anténu ( mám octu před FL ) a příjem je takový mizerný. Anténa na střeše je v pořádku, to mám ověřeno. Rozhodl jsem se, že s tím tedy něco udělám, jelikož jak jsem se dočetl, tak pro dobrou funkci rádia jsou potřeba 2 antény. Teď mě tedy zajímá co bude podle Vás nejlepší řešení:

 

1) Klasická prutová anténa schovaná v palubce + anténa na střeše

 

2) Tato interierová anténa ( https://www.ahifi.cz/antena-vnitrni-acv-288009.html ) + anténa na střeše.

 

3) Tady tento bazmekt ( https://www.ahifi.cz/antenni-zesilovac-a-rozbocovac-signalu-calearo-7562016.html#tab-description )

 

Chci aby rádio už konečně hrálo bez šumu a mělo stále silný signál. Teď je to tak, že když auto stojí, tak je signál v pořádku, ale jakmile se rozjedu, tak to začne šumět a dělat bordel.

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Nevím kde to vidíš, ale jak východ tak západ obsahuje Slovensko s plným pokrytím.

 

Škoda Amundsen = Volkswagen RNS 310 = Seat Seat media system 2.0
Škoda Amundsen+ = Volkswagen RNS 315 = Seat Seat media system 2.1 a 2.2

Západní Evropa

Andorra, Belgie, Česká republika, Dánsko, Německo, Finsko, Francie, Rakousko, Švýcarsko, Gibraltar, Irsko, Itálie, Island, Lichtenštejnsko, Spojené království, Lucembursko, Maďarsko, Monako, Nizozemí, Norsko, Portugalsko, San Marino, Švédsko, Španělsko, Řecko, Vatikán, Polsko, Slovensko, Slovinsko

Východní Evropa

Česká republika, Chorvatsko, Maďarsko, Německo, Lichtenštejnsko, Rakousko, Řecko, Švýcarsko, Polsko, Albánie, Bulharsko, Bosna a Hercegovina, Bělorusko, Estonsko, Litva, Lotyšsko, Moldavsko, Makedonie, Černá Hora, Kosovo, Rumunsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Turecko, Ukrajina

Odkaz ke komentáři

No, ale to není mapové pokrytí, ale pokrytí TMC signálem pro dynamické navigování :-)

Slovensko a Slovinsko zřejmě nemá zaručené pokrytí celého území touto službou.

Buď bez obav. Jak v EU West i EU East je plně obsažené Slovensko.

 

Rozklikni si na tom odkazu tu fotku zadní strany obalu a tam to uvidíš : http://www.navigace24.eu/eshop/obrazky/detail-velky/navigacni-sd-karta-skoda-vw-seat-zapadni-evropa-2017-v9-aktualizace-map-pro-navigacni-systemy-skoda-amundsen-vw-rns-315-seat-media-system-2-1-a-2-2-846.jpg?t=1480417466

 

Slovinsko je ve West pokryto pouze částečně - je u něj *

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...