Přejít na obsah

AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

Tak jsem si s ní dnes hrál v SII MR10 a vůbec jsem nevěděl, že podporuje SDHC karty až 32GB. Už to není jen obyčejná šipka jako u navigace Cruise, ale zobrazuje i okolí v 3D pohledu. I údaje z parkováků a climatronicu. Dokonce lze číst mapové podklady z SD karty a kopírovat z mapového CD na SD kartu.

 

subn80092wk0.jpg

DSC01631.JPG

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

 

Takze jsem chtel mapy vyzkouset, ale samozrejme nejdou.

Amundsen pise: Navigační data z SD karty nelze použít, protože byla pořízena na jiném přístroji

 

A kdyz to vypalim na CD se stejnou strukturou jako na karte, tak to zase pise Chyba CD

Odkaz ke komentáři

Takze uz vim proc ty mapy nefungujou. Nejspis nebudou fungovat nikomu.

Zjistil jsem totiz, ze navigace pouziva ochranu proti kopirovani map a CD s vypalenyma mapama nikdy nevezme.

Jedina moznost je zkopirovat mapy ze SD karty na SD kartu. Nestaci ale to zkopirovat pres pruzkumnika Windows.

To Amundsen zase pozna. Jedina moznost je naklonovat kartu pres program

WinHex

nebo Media Duplicator

 

Takze nema nekdo SD kartu s funkcnima mapama ? Nebo pak by tu mohla byt jeste moznost zkopirovani navigacnich dat z originalniho CD

primo na SD kartu pres Amundsena. Ma nekdo original mapy a byl by je ochoten pujcit ? :)

Odkaz ke komentáři

Ve Skodovce je cena jako prislusenstvi za 20 000 KC. Myslim, ze cena pres inzerat bude nekde kolem 10-12 tis.

A kdyz jsem kupoval auto, tak jsem mel na vyber:

Bolero za 8 000 KC

Amundsen 8 800 KC

Columbus 47 500 KC

 

Stejne jsem jedno z toho kvuli sounsystemu musel vzit, tak jsem vzal radsi navigaci, nez obycejne radio

Odkaz ke komentáři

Co jsem cetl, tak to jde naopak. Z karty mapy a z CD hudba. Ale az sezenu mapy, tak vyzkousim co to zvlada. Jenze mapy na CD asi mit nebudu (palene mapy to nebere). SDHC podpora se taky hodi. 32 GB uz je docela dost. Zajimalo by me jestli umi z karty cist zaroven mapy a pritom i poustet mp3.

Odkaz ke komentáři

Stormovi i Dolimu (Doli zatim ani neodepsal :) ) uz jsem psal. Bez originalniho CD nebo funkcni pam. karty se neobejdes.

Bud musis v Amundsenovi z CD zkopirovat mapy na kartu a ty uz nikdy nesmazat a nebo funkcni kartu naklonovat

pomoci spec. programu. Takze ty mapy co tu jsou ti fungovat nebudou.

Odkaz ke komentáři

Spis CD, DVD to nepapka. Je to navigace Blaupunkt TravelPilot FX myslim a pouziva se i ve fordech. A co jsem cetl na zahranicnich forech, tak to opravdu nejde.

 

However the SD Card it's encrypted and i want to make a copy for me.

Does anyone knows how to break this "encrypted" feature ?

 

The only 2 programs that can successfully copy the encrypted SD cards are Winhex and Media Duplicator.

 

WinHex v13 SR-11 :Tools / Disk Tools / Clone Disk

Media Duplicator ditto

 

A nekde jsem i cetl o tom, ze to palene CD s mapou nebere (a taky ze mi to nevzalo)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Pri zarazeni zpatecky se ztlumi hudba (hlasitost se da nastavit) aby bylo slyset senzory. Nezkoumal jsem odkud jdou zvuky, ale rekl bych, ze z repraku. Navic se da i pres maxidot nastavit ton i hlasitost pipani pro predni a zadni senzory zvlast. MF volant nemam a hlasitost jsem se zapnutym OPS zatim nereguloval. Ale pri jizde mi vzdy slo zesilit i zeslabit.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...