Jump to content

AMUNDSEN

Recommended Posts

• 1 month later...

Podařilo se mi místo RNS315 koupit Amundsena+ s bluetooth(software 0417, mapy v10 west). Kdyby měl někdo zájem o výměnu za RNS315(červený podsvit) s bluetooth byl bych rád. Myšleno, že třeba sehnal někdy, někdo RNS315 s bluetooth a má ho ve své Octávii, že by mu výměna nevadila.

• 2 weeks later...
V ‎1‎.‎5‎.‎2018 at 20:25, holinama napsal:

Pokud by měl někdo zájem o nejnovější mapy V10West i EastV10 pro Amundsen ( RNS310 ) nebo pro Amundsen+ ( RNS315 ) tak ať napíše zprávu...

Všem můžu doporučit. Ochotný přístup, férové a rychlé jednání.

Já ještě jednou děkuji.

• 3 weeks later...
V 20. 5. 2018 at 11:16, Per napsal:

Niekto kto mi vie nabrať nové mapy na SD kartu a chce zaplatiť na účet? Jeden človek má tu mapy,ale chce platbu len na PayPal,to mi nevyhovuje

Neni problem poslat ti zadost o platbu na email a pak je mozne zaplatit kartou on-line bez registrace na PayPal...kdyztak napis sz

• 2 months later...
před 28 minutami, Per napsal:

Dakujem, skusim niekoho,kto si nezaklada nicky,len preto,aby sam seba odporucil. ani na to neodpovaj,citat to nebudem

A na to jsi prišel jak ? Já zde mám jen jedinou registraci a nikdy jsem sám sebe nedoporučil !!! To opravdu nemám zapotřebí.

handul, Brumlin, Bosman...těm všem jsem jsem pomohl s aktualizací, stejně jako mnoha dalším...

před 4 minutami, Honza9007 napsal:

@Per IPny uživatelů holinama a Bosman nejsou totožné a ani nejsou podobné. Takže se fakt nejedná o jednu a tu samou osobu - můžeš být v klidu. Navíc mám s uživatelem @holinama i osobní zkušenost a ta je velice pozitivní. :palec:

Děkuji za zastání... někteří lidé jsou divní...

V ‎20‎.‎8‎.‎2018 at 14:52, Per napsal:

Dakujem, skusim niekoho,kto si nezaklada nicky,len preto,aby sam seba odporucil. ani na to neodpovaj,citat to nebudem

Zkoušej si koho chceš, ale křivě neobviňuj někoho, kdo ostatním tady na fóru pomohl.

• 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...