Přejít na obsah

Nový klíč místo vajíčka


Doporučené příspěvky

Ahoj, mám dotaz...

Stávající klíč s DO k Octavii 1.9TDi (2001) přestal fungovat a tak sem koupil na Ali náhradní dvoutlačítkový, vystřelovací, který má nahradit tento nefunkční. 

Na starém klíči je frekvence 434MHz, kód 5FA 008548. Podle těchto údajů sem koupil ten vystřelovací. 

Po vyfrézování planžety a přehození tyčinky imobilizéru z vajíčka start motoru funguje. 

Bohužel se ale nepodařilo přez diagnostiku a ani manuálním kódovacím postupem přiřadit klíč k jednotce, aby fungovalo dálkové odemykání. V diagnostice v PC ani ŘJ jakoby nevidí mačkání tlačítek nového DO.

 

Může někdo poradit, jakým způsobem zjistit, jestli nový klíč funguje na dané frekvenci (nebo snad na jiné?) nebo zaručený postup jak klíč nakodovat?

Nebo bych uvítal případně odkaz na odzkoušený a zaručeně funkční dvoutlačítkový klíč...

 

Díky  moc

B

Odkaz ke komentáři
V 12. 1. 2019 at 18:42, bartfox napsal:

Ahoj, mám dotaz...

Stávající klíč s DO k Octavii 1.9TDi (2001) přestal fungovat a tak sem koupil na Ali náhradní dvoutlačítkový, vystřelovací, který má nahradit tento nefunkční. 

Na starém klíči je frekvence 434MHz, kód 5FA 008548. Podle těchto údajů sem koupil ten vystřelovací. 

Po vyfrézování planžety a přehození tyčinky imobilizéru z vajíčka start motoru funguje. 

Bohužel se ale nepodařilo přez diagnostiku a ani manuálním kódovacím postupem přiřadit klíč k jednotce, aby fungovalo dálkové odemykání. V diagnostice v PC ani ŘJ jakoby nevidí mačkání tlačítek nového DO.

 

Může někdo poradit, jakým způsobem zjistit, jestli nový klíč funguje na dané frekvenci (nebo snad na jiné?) nebo zaručený postup jak klíč nakodovat?

Nebo bych uvítal případně odkaz na odzkoušený a zaručeně funkční dvoutlačítkový klíč...

 

Díky  moc

B

Ahoj ja som to riesil vcera a bez vcds postup:

1)Stary kluc vloz do spinacky a otoc snim aby sa ti rozsvietily kontrolky.

2)novym klucom zamkni manualne a vytiahni kluc zo zamku zmackni tlacidlo na otvaranie raz a o tri sekundy druhy raz .potom znova odomkni manualne klucom vytiahni stary kluc zo spinacej skrinky zavri dvera a novym klucom na dialkovom stlac zamknutie malo by ti to fungovat ja som to riesil na octavii 1 a leone1 vsetko funguje a tiez som kupoval kluc z alliexpresu len ja mam 433mh.

 

Odkaz ke komentáři

Ahoj.  Mám komfortku 799AH. Koupil jsem si vystřelovák Klíč Škoda, VW, Seat, 3tl., 433,9MHz, 1J0 959 753 P. Spároval jsem ho s autem, přendal čip ze starého klíče. Vše funguje. Jen dosah dálky není "dálkový". Někdy je to jen cca1- 2 m., někdy 5 metrů. Ale to může být zapříčiněno nějakou závadou na mém autě. Klíč je třítlačítkový. Je i 2- tlačítko, jen nevím z hlavy poslední index za 753.

Upraveno uživatelem michal55
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...