Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Vítej, chtělo by to podrobnější popis ;)
Ahoj je to 2.0. 85kw r.v.2003 jsem druhý majitel auto vlastnilo státní zastupitelství Olomouc tudíž poctivé KM,někdo říká že tato motorizace je nejhorší ale já jsem stim doposud neměl problém s to mám už cca 1,1,5 roků [emoji4][emoji4][emoji4]71120489f0185a218ad1f6ed8385bb35.jpg

Odesláno z mého Mi A2 Lite pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Motorizace je supr, škoda že není i v O2 hned bych to bral, už jsem ji měl 2x tak do třetice :D teď musí stačit konstrukčně v podstatě stejná 1.6 MPi :) 

Ať Oktule slouží i dále bez poruch a nehod :) 

 

Upraveno uživatelem Romix95
Odkaz ke komentáři
Motorizace je supr, škoda že není i v O2 hned bych to bral, už jsem ji měl 2x tak do třetice :D teď musí stačit konstrukčně v podstatě stejná 1.6 MPi :) 
Ať Oktule slouží i dále bez poruch a nehod :) 
 
Je děkuji jsem moc spokojený mám to v kůži tempomat skoro vše nestěžuju si jen mě čekají na jaře rozvody s komplet brzdy

Odesláno z mého Mi A2 Lite pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...