Přejít na obsah

Centrál - dálkové ovládání


Arsis

Doporučené příspěvky

Zdravím, 

měl bych takový dotaz ohledně dodělání dálkového ovládání. Vlastním Octavia I (po faceliftu, r. v. konec 2001) s centrálním zamykáním na klíč. Přední okna jsou v elektrice. Chtěl jsem se zeptat, zda je možné nějakým způsobem dodělat dálkové ovládání? Zde na fóru jsem se dočetl, že záleží na typu komfortky (kterou teda vůbec netuším jakou mám) a na netu jsem našel asi tak milion jednotek DO - ovšem kterou vybrat? To vůbec nemám ponětí.

Chci se tedy zeptat, zda tu někdo má s doděláváním DO nějaké zkušenosti, či rady a co vše je k tomu zapotřebí? Rád si nechám poradit. 

Díky všem za odpovědi. 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak tedy ještě jednou zdravím,

sice mi nikdo neodpověděl / neporadil, avšak něco málo jsem zjistil - a obracím se s dalším dotazem. :) Co se týče komfortky, tak tu mám 1C0 959 799 A (3. gen), čili jednotka, která údajně DO z výroby nemá, avšak jej podporuje. Má tu někdo zkušenosti jak DO aktivovat? Zda jde jen o určité nastavení, či snad přeprogamování (flashování?). KKL kabel mám v plánu zakoupit, pokud mi tedy v tomto směru k něčemu bude. Jen jsem prostě nenašel způsob, jak toho docílit.

 

Popř. jiný nápad. Šlo by bez větších potíží vyměnit 799A za 799B? Je mi jasné, že ano, ale myslím to v tom ohledu, zda pouze stačí jednotky vyměnit kus za kus, nebo zda je potřeba dělat ještě nějaké jiné úpravy. (např. na kabeláži, apod).

Tak, snad se již dočkám odpovědi.

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...