Přejít na obsah

Dálší Černohorská octavka


Doporučené příspěvky

Zase zdravím z Montenegra nebolí Černé Hory.

Tentokrát s naftovou verzí dvojkové Octavky (předtím byla 2,0 FSI).

Auto jsem sí pořídil v květnu 2018, koupena s par technických problému ale hlavním důvod proč jsem se pro ní rozhodl je fakt (no kromě toho že jsem chtěl škodovku s českými SPZ), že auto je na své leta maximálně zachovale (jak interiér tak na par provozních šramu i exteriér). Proste nikde nic nalakovaného, vše v první barvě (až na víčko nádrže) a interiér absolutně neponičený i po tolka km (236kkm pří koupi). Jelikož jsem pro nakup měl pouze par dnu z dovolené, strejda se na auto podíval, řek že to je OK, sed jsem na letadlo do Vidně, pak žlutým autobusem do Brna a pak (kde jinde) do Zlínského kraje a už se doma do Valmezu jelo v "novém" autě. Ve Valmezu jsem auto převed na sebe a vyrazil zpátky do Černé Hory. Takových 1250km a 20h jízdy. Doma přijel ve 3 ráno a v 6h hned vstával do práce.

Je to 2005 rok výroby, 2,0 TDI BKD s DSG převodovkou v elegance výbavě. Navíc tam mám hlavové airbag, tempomat, parkovací sensory vzadu, MF Volant, samostmívácí zrcátko, tovární tažné, a zřejmě to mělo 17" Pegasus, protože mam sportovní podvozek z továrny (později prodáváno samostatně jako sportovní paket), takže vcelku solidně vybaveno (míval jsem i horší octavky). Předchozí majitel nechal auto zatmávít 90% folií (předpokládám, protože z auta h...o vidím - ale má to atest takže zatím neřeším).

Na autě za půl roku vyměněna spousta dílu, bohužel, ale s němá jsem pří koupi počítal, navíc mě prodejce seznámil s většinou vad na autě (což se dneska jen tak nevidí). O tom se rozepíšu někdy v budoucnu.

A par foto nezabije, takže je sem hodím.  

Ted koukam že ty fotky měly jít opačně, ta poslední je z cesty po nakupu ale nevadí.

IMG-20180822-202445-770.jpg

20181211-211933-HDR.jpg.0504fa2c0f86e890e6bbc4c1c0031ba7.jpg20181211-211850-HDR.jpg

20181014-114658-HDR.jpg

31880855_10214343812776898_6535610154744807424_n.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...