Přejít na obsah

Octavia 3 combi 4x4


Doporučené příspěvky

Škoda Octavia combi 3 4x4 110KW,rok 11/2014,původ ČR,najeto 198 tisic km.druhý majitel,servis pouze škoda,jasná historie vozu a km,po velkém servise,nové rozvody,vyměna oleje+haldex,nové zadní kotouče,nove brzdové destičky na celem voze,Bi-xenony,přední a zadní parkovací senzory,folie na sklech,vyhřívané a sklapěcí zrcátka,kessy odemykání a zamykaní vozu,startování tlačítkem,multifunkční volant,tempomat,navigace,vyhřívané přední sklo,vyhřivané přední a zadní sedačky,automatické světla a stěrače,zamykaní zpatečky,dva klíče,veškerá dokumentace k vozu,100% stav vozidla,auto bez investic,,STK do 2020,možná kontrola vaším mechanikem nebo v servise.Cena 290 000 Kč nebo rozumná dohoda.

IMG_8233.JPG

IMG_4966.JPG

IMG_1080.JPG

IMG_4769.JPG

IMG_3480.JPG

IMG_5135.JPG

IMG_4798.JPG

IMG_0454.JPG

IMG_7945.JPG

IMG_5812.JPG

IMG_9711.JPG

IMG_2488.JPG

IMG_6850.JPG

IMG_0589.JPG

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...