Přejít na obsah

Climatronic - mechanika tlačítek


Doporučené příspěvky

Mám mechanický problém se spodním prvním (recirkulace) a trochu druhým tlačítkem zleva (snižování větráku). Problém se výrazně zvyšuje s klesající teplotou. Pokud je mráz tak třeba zůstane recirkulace zamáčknutá a nejde pak zapnout jiná funkce dokud se to tlačítko recirkulace trochu nevzpamatuje. Myslím, že je to nějaké znečištění (maz+prach) a že není náhoda, že to je pod mřížkou nasávání k čidlu.

Má někdo stejný problém? Zná řešení? Jak BEZPEČNĚ vyčistit? Jdou nějak tlačítka BEZPEČNĚ vydloubnout jako u PC klávesnice?

Pokud nebude nějaký BEZPEČNÝ způsob řešení tak to holt nějak překoušu tak jak to je než bych si přivodil nějaký větší průšvih...

Dík předem za tipy. 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak mi to nakonec nedalo a vlezl jsem do toho. Tlačítka jdou poměrně lehce vydloubnout (začít zdola a zleva). Po obvodu tlačítka byl takový tuhý lepivý maz (je to jen u dvou tlačítek pod mřížkou čidla tak to asi má nějakou souvislost), který ještě víc tuhnul s teplotou. Ten jsem odstranil a je to snad ok. Zde ilustrační foto ("packa" tlačítka je na spodní straně):

ClimatronicTlacitka1.jpg.0ecf97a5a3497bcd4e91a426efe0f4e0.jpgClimatronicTlacitka2.jpg.589d3398395408b41e4a136a19a0826a.jpg

Tak třeba tahle info někomu pomůže. Zdar!

Upraveno uživatelem borlan
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...