Přejít na obsah

Výdrž baterie v klíči s KESSY


Pavko

Doporučené příspěvky

Zdravím, jsem tu poprvé a chci se zeptat jaké máte zkušenosti s vydrží baterie (CR 2025) v DO KESSY. Mám O III (r.v. 02/2015) a baterii musím měnit cca po půl roce. Zajímavé je, že auto po hlášce "Vyměňte baterii v klíčku" na dálku normálně odemknu (zamknu) a i dotykem na kliku. Start tlačítkem bez problému. S touto hláškou jsem jezdil ještě asi dva dny a pak raději baterii vyměnil (nevím za jak dlouho by byla dálka mrtvá). Náhradní klíč se chová obdobně. Můžete někdo poradit nebo přidat zkušenost ? V dokumentaci k auto o tom není nikde zmínka. Jsem ještě rok v záruce, tak abych neudělal ze sebe blbce, kdybych s tím šel do servisu.

Děkuji   

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 7 měsíců později...
V 8. 2. 2019 at 13:58, Pavko napsal:

Zdravím, jsem tu poprvé a chci se zeptat jaké máte zkušenosti s vydrží baterie (CR 2025) v DO KESSY. Mám O III (r.v. 02/2015) a baterii musím měnit cca po půl roce. Zajímavé je, že auto po hlášce "Vyměňte baterii v klíčku" na dálku normálně odemknu (zamknu) a i dotykem na kliku. Start tlačítkem bez problému. S touto hláškou jsem jezdil ještě asi dva dny a pak raději baterii vyměnil (nevím za jak dlouho by byla dálka mrtvá). Náhradní klíč se chová obdobně. Můžete někdo poradit nebo přidat zkušenost ? V dokumentaci k auto o tom není nikde zmínka. Jsem ještě rok v záruce, tak abych neudělal ze sebe blbce, kdybych s tím šel do servisu.

Děkuji   

 

chtělo by to proveřit jestlí nemáš ten vadný klíč, jinak podloužení životnosti baterie umíme řešit kdyžtak SZ

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...