Přejít na obsah

Nefunkční centrál LP dveří


Doporučené příspěvky

Zdravím,

snažil jsem se tu najít téma které by popisovalo můj problém, ale žádné nesedí přesně.

Mám O1 Combi 1.9 TDI 66kW r.2001

Problém je centrál u řidiče, který nefunguje na dálku.

Odemknout/zamknout klíčem není problém, společně s dveřmi řidiče se odemknou/zamknou i všechny ostatní.

Stejně tak na dálku se zbývající dveře chovají normálně.

Společně s tím přestalo fungovat vyhřívání L zrcátka (P funguje) a naklápění L zrcátka (P funguje). Ovládání všech oken funguje...

Poradíte prosím po čem jít?

Když jsem cca před rokem měnil LP stahovačku prohlížel jsem elektroinstalaci ve dveřích a vypadala velmi dobře. Ruku do ohně za ni ale samozřejmě nedám.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zdravím, nechci zakládat nové téma, tak se přidám tady. 

Problém levé zadní dveře. centrál celou dobu fungoval, nedávno začal blbnou tak, že se muselo zamčení na dálkači zmáčknou vícekrát, aby se LZ dvěře zamkly, ostatní fungovaly napoprvé. S autem však jela manželka a nechtěly se jí LZ dvěře zamknout, tak zamkla manuálně tak, že zatlačila kolík na dveřích. Od té doby dveře nejdou odemknout ani dálkačem, ani manuálně klikou zevnitř... K tomu přestalo jít i el. stahování okna na těchto dvěřích...

Nevíte, co by to mohlo být?

Díky

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Jako přijít a vidět tohle pripadne na autě, asi by me to taky poslalo do kolen 🥲
    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
×
×
  • Vytvořit...