Přejít na obsah

E220d - stribrnak 2


Doporučené příspěvky

Vcera po nekolika mesicich planovani a nasledne cekani pristal novy stribrnak. Stribrnak 1 bylo E46 cabrio a tohle je jeho ideovy nastupce pro dobu "s detmi" 🙂

RWD, 143kw, 400Nm. AMG packety, panorama, camel brown nappa, night packet, tazne a spousta elektronickych ficur a asistentu.

Chtel sem at je to neco jineho, nez co je bezna konfigurace a myslim, ze se to celkem podarilo.

5.jpeg

 

2.jpeg

 

 

Odkaz ke komentáři

Ano, ano a ano, souhlas s tvrzením, že nad E třídu MB dnes nic jiného není v tomto segmentu, včetně motorizace, která  si myslím, je ideální ..... 

užívej hýčkání a opečovávání své osoby technikou od MB, myslím, že tohle taky umí MB nejlépe, je to prostě jiný pocit a svět komfortu a pohody při jízdě, neřešíš kW a zrychlení, nájezdy do zatáček, apexy, brzdy ..... ale prostě pluješ,

ať slouží a dělá radost, interiér pecka, včetně barevné kombinace, pokud bude příležitost, rád bych viděl naživo, především ten displej, protože ten skousávám poněkud vlažněji, než zbytek interiéru. 

Před hodinou, Ol@f napsal:

uz se tesim na GLE :ph34r::lol:

že by se povedlo? :lol:

Odkaz ke komentáři

Mňam, mňam!!!!!! :palec: at dela jen radost!
Jel jsem nedavno v nejake nove ale obycejne E220, bez AMG a dalsich styling srandicek a je to perfektni korab a ty kresla, to je ono... V Supu litam prava, leva a tady jsem krasne zapadl, proste to sedlo, bocnice nadherne vytvarovane a podrzely me a to aniz by to bylo neco prehnane sportovne nepohodlneho.
Mas pecka kousek. I krasne sladeno, zvenku nenapadna stribrna a uvnitr mrdozni pracovni prostredi! :pivo:

Odkaz ke komentáři
21 hours ago, jar_da said:

Ano, ano a ano, souhlas s tvrzením, že nad E třídu MB dnes nic jiného není v tomto segmentu, včetně motorizace, která  si myslím, je ideální ..... 

užívej hýčkání a opečovávání své osoby technikou od MB, myslím, že tohle taky umí MB nejlépe, je to prostě jiný pocit a svět komfortu a pohody při jízdě, neřešíš kW a zrychlení, nájezdy do zatáček, apexy, brzdy ..... ale prostě pluješ,

ať slouží a dělá radost, interiér pecka, včetně barevné kombinace, pokud bude příležitost, rád bych viděl naživo, především ten displej, protože ten skousávám poněkud vlažněji, než zbytek interiéru. 

že by se povedlo? :lol:

Kdyz se budu chystat do CR, tak dam vedet - rad ukazu nazivo pokud to vyjde

Odkaz ke komentáři
před 9 hodinami, Mezonek napsal:

Diky moc! Ohledne hyxuse.. zase je fakt, ze ten cely byl levnejsi nez priplatky u stribrnaka...

Na to zajizdeni - mam v planu dnes (doufejme) predat prcka zene driv a udelat si vecerni vylet

Tak nám to tady reklamně prodávaj, že je to pomalu lepší jak MB. Takže jsem proti H poněkud ostřejší.

Jsem zvědav jak budeš hodnotit dynamiku.  Dělá se to E s šestivalem?

Odkaz ke komentáři
12 hours ago, TomasB said:

Takže jedeš do Pardubic? Já si tento pátek budu vyzvedávat tu E400d. No as nad příští týden objednávka.

Nene. kousek od Prahy nebo Liberec a pak Brno/Vysocina.

11 hours ago, jirka3 said:

Koukam, ze mas tmavy zadni okna. Chci kvuli prckovi nechat zatmavit zadni okna na GLK a rad bych se co nejbliz priblizil originalu. Mohl by ses mi cihnout na jedno to tmavy sklo, jestli to tam neni nekde napsany?

Predem diky

Koukal sem na to, ale zadne oznaceni to neni. Kdyztak jim napis dotaz - mam to v ramci Night packetu...

10 hours ago, Lancelot said:

Tak nám to tady reklamně prodávaj, že je to pomalu lepší jak MB. Takže jsem proti H poněkud ostřejší.

Jsem zvědav jak budeš hodnotit dynamiku.  Dělá se to E s šestivalem?

Vsak ja taky... Kdyz jsem Hyxus vracel, tak vydaval zvuky jak kdyby byl diferak a prevodovka zrale na repasi...

Ohledne dynamiky - mel sem to pred finalnim vyberem na pujceni. To auto bylo zajete, takze jsem mohl zkusit trochu vic zatopit a byl sem spokojeny. Nemel sem pocit, ze by mi na to moje jezdeni a obecne na kategorii auta chybel vykon. A ve sport+ te to dokonce necha i ujet zadek, nez ti to srovna ESP.

Nevim, jak by to bylo s 4maticem, ale se zadokolkou dynamika bez problemu. Ale sportovni auto to samozrejme neni.

Odkaz ke komentáři
před 17 hodinami, Mezonek napsal:

Beru. Stejne dluzim tobe i Ol@fovi panaka za poradenske sluzby ohledne konfigurace :-)

to bude chtit spis vikend (mam pocit ze na vikend by nas asi nevydejchali), ja jsem alespon v tomhle slusne vychovanej a kdyz me nekdo pozve na panaka tak to otocim .... no a mame problem a zaroven vikendove tema, ja bych usporadal nejakou S60, E220d, Golf MK.6, S550 vikendovou seanci

Odkaz ke komentáři
32 minutes ago, Ol@f said:

to bude chtit spis vikend (mam pocit ze na vikend by nas asi nevydejchali), ja jsem alespon v tomhle slusne vychovanej a kdyz me nekdo pozve na panaka tak to otocim .... no a mame problem a zaroven vikendove tema, ja bych usporadal nejakou S60, E220d, Golf MK.6, S550 vikendovou seanci

Zni to vyborne, jen je otazka, jak je to realizovatelne. Ale kde je vule... :-)

Odkaz ke komentáři
před 48 minutami, Mezonek napsal:

Zni to vyborne, jen je otazka, jak je to realizovatelne. Ale kde je vule... :-)

tam se chlasta <;o))), tak naplanovat neco na prelom Brezna / Dubna nekde v nejakej apartmanu asi nebude problem, spis to chce najit neco kde bude parkoviste aspon 6 x 10m

před 42 minutami, Petr81 napsal:

S550?

jsem si tam dovolil propasovat vyrobni oznaceni Hulka

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...