Přejít na obsah

E220d - stribrnak 2


Doporučené příspěvky

4 hours ago, TomasB said:

Mezonku, ty mě mučíš! Ale už zbejvaj snad necelé 2 měsíce.

Romane, stříbrnou nějak nemusím. Líbí se mi taková ta matná stříbrná, ale za tu byl jednak příplatek asi kilo a za další, kdyby se něco stalo, tak prej je velmi těžké tu barvu trefit a dobře nalakovat. Tak jsem do ní nešel. Podobně se mi líbil ten vnitřní dekor černá + linky, ale tam to bylo + cca 30 tis. jen za část na palubovce, a to jsem si taky říkal, že to je prostě už nesmysl. Jsem se spokojil s příplatkem 7.400 bez DPH za ten tmavý lesklý jasan, který se mi taky líbí. 

Mimochodem - na to bych mu odpovedel, ze od M-B ocekavam patricnou kvalitu servisu a ze predpokladam, ze by nenabizeli barvu, kterou potom nejsou schopni zopakovat pri lakovani a pokud to tak je, tak je to jen potvrzeni slendrianu.

Odkaz ke komentáři

No já na to koukám tak, že je lepší, když mi řekne pravdu, než by mi mazal med kolem huby. Je to serióznější, když mi taktně naznačí, že asi lakovna taky u nich stojí za hovno, než když bude tvrdit, že super a ono to tak nebude. Tím u mě získá víc důvěry. Doufám, že tohle nebudu potřebovat. Tohle u Forda je zrovna noční můra, AutoIN prostě nemá dobrého lakýru.

Odkaz ke komentáři
2 hours ago, TomasB said:

No já na to koukám tak, že je lepší, když mi řekne pravdu, než by mi mazal med kolem huby. Je to serióznější, když mi taktně naznačí, že asi lakovna taky u nich stojí za hovno, než když bude tvrdit, že super a ono to tak nebude. Tím u mě získá víc důvěry. Doufám, že tohle nebudu potřebovat. Tohle u Forda je zrovna noční můra, AutoIN prostě nemá dobrého lakýru.

Nema rikat nic. Nedokazu si predstavit, ze bych v mem pripade sedel se zakaznikem ktery by se mnou resil novy servis a ja mu rekl - ano, tohle sice nabizime, ale neberte si to, protoze ten a ten team ktery to ma na starost vam to nikdy neda do kupy tak jak potrebujete - to je absolutne amaterske jednani..

Odkaz ke komentáři

Něco mi odpovědět musel, protože jsem se ptal, jak dobře se to lakuje, kdyby se něco přihodilo. Tak jsem fakt raději, když přizná barvu. Hele, já taky raději říkám zákazníkům pravdu, když už na to dojde. Je to lepší. Nebo když se mi něco třeba moc nepozdává, jako produkt, tak řeknu, že tohle bych nebral a doporučím něco jiného. 

Odkaz ke komentáři
23 minutes ago, jirka3 said:

Muzu se zeptat, jestli uz jsi dolejval Addblue? Ja mam od posledniho servisu najeto cca 16 tis km a zatim mi to nic nehlasi

To mas super. Ja sice taky jeste ne, ale hlasi mi to na doliti max za 2tis km. Zrovna dnes jsem chtel pri tankovani koupit, ale meli jen "prumyslove" baleni 25l, tak jsem se na to vykaslal.

Odkaz ke komentáři
16 minutes ago, jirka3 said:

Ja prave cekam, kdy mi to zacne pipat. Aspon uz jsem si nasel, kudy se to tam leje. Na to jsem hodne zvedavej, prijde mi to na trochu nestastnym miste. Je to v kufru pod kobercem

Pod tim kobercem je to dost na ... bal bych se, ze si to rozliju do kufru. Ja to mam nastesti vedle nadrze.

Jinak info pro Tomase. Podle palubniho pocitace sem mel spotrebu od posledniho tankovani 6.8 a podle dotankovani presne 6.77. Takze to meri fakt presne.

Odkaz ke komentáři
před 12 hodinami, Mezonek napsal:

Pod tim kobercem je to dost na ... bal bych se, ze si to rozliju do kufru. Ja to mam nastesti vedle nadrze.

Jinak info pro Tomase. Podle palubniho pocitace sem mel spotrebu od posledniho tankovani 6.8 a podle dotankovani presne 6.77. Takze to meri fakt presne.

Tak to je skvělá zpráva. Volvo mi taky měřilo s přesností na setiny litru. U Forda to vždy podměřuje, čím více jedeš stabilně(konstantně), tím menší je rozdíl. Rozdíl může být klidně 0,5 litru. Tak jsem rád, že MB to má přesné, jako Volvo.

Odkaz ke komentáři

Nedavno jsem projizdel c450, coz je vlasne c43 a byla to parada. Nakonec zapracoval rozum a na vymenu nedoslo. Jinak ja bych i hrozne rad neco starsiho. Ted se tu kousek ode me objevilo tohle:

 

https://www.autoscout24.ch/de/d/mercedes-benz-sl-500-cabriolet-1992-occasion?vehid=6680003&backurl=%2Fautos%2Fmercedes-benz--sl-500%3Fage%3D3%26make%3D51%26model%3D1786%26vehtyp%3D10&age=3&make=51&model=1786&vehtyp=10

 

ale bohuzel neni na to garaz a stat venku to nechci nechat. Navic nevim, jestli bych se do toho s dvouma metrama vesel. Kazdopadne je to jeden z mych detskych snu

Odkaz ke komentáři
3 hours ago, jirka3 said:

Nedavno jsem projizdel c450, coz je vlasne c43 a byla to parada. Nakonec zapracoval rozum a na vymenu nedoslo. Jinak ja bych i hrozne rad neco starsiho. Ted se tu kousek ode me objevilo tohle:

 

https://www.autoscout24.ch/de/d/mercedes-benz-sl-500-cabriolet-1992-occasion?vehid=6680003&backurl=%2Fautos%2Fmercedes-benz--sl-500%3Fage%3D3%26make%3D51%26model%3D1786%26vehtyp%3D10&age=3&make=51&model=1786&vehtyp=10

 

ale bohuzel neni na to garaz a stat venku to nechci nechat. Navic nevim, jestli bych se do toho s dvouma metrama vesel. Kazdopadne je to jeden z mych detskych snu

Urcite by ses vesel. Vevnitr to ma prekvapive hodne mista. A je to krasavec

Odkaz ke komentáři
před 12 hodinami, TomasB napsal:

Tak to je skvělá zpráva. Volvo mi taky měřilo s přesností na setiny litru. U Forda to vždy podměřuje, čím více jedeš stabilně(konstantně), tím menší je rozdíl. Rozdíl může být klidně 0,5 litru. Tak jsem rád, že MB to má přesné, jako Volvo.

Mě ukazuje palubák u Volva takovou spotřebu, že jsem ještě nenašel odvahu to u benzínky počítat jestli to neukazuje míň :lol:

Odkaz ke komentáři

Mam takove neblahe tuseni, ze se mi nekdo pokusil dostat do auta...

Lista u dveri spolujezdce asi o pul centimetru zvedla a odchlipnuta od B-sloupku. Vsiml sem si toho az doma....

Nahoda to nebude, protoze co jsem videl, tak to drzi dost bytelne packy a natlacit to alespon castecne zpet chtelo hodne sily...

Jak poznamenal jeden nejmenovany clen fora - asi nejaka zakaznice Lidlu...

 

WhatsApp Image 2019-05-21 at 20.54.59.jpeg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...