Přejít na obsah

E220d - stribrnak 2


Doporučené příspěvky

A dost! Ja se tady potom s clankem na Pulitzera, nebo alespon na hlavni stranku v Top Gear magazinu a misto standing ovations a zaslouzene chvaly se mi tu dohadujete. Priste se na to vykaslu a misto verbalniho prujmu sem hodim neco ve stylu - ctyri valce v dehtu staci, kdyz turbo tlaci. 

Odkaz ke komentáři
před 23 minutami, Mezonek napsal:

A dost! Ja se tady potom s clankem na Pulitzera, nebo alespon na hlavni stranku v Top Gear magazinu a misto standing ovations a zaslouzene chvaly se mi tu dohadujete. Priste se na to vykaslu a misto verbalniho prujmu sem hodim neco ve stylu - ctyri valce v dehtu staci, kdyz turbo tlaci. 

Náhodu, já jsem si článek pořádně a se zaujetím přečetl a hned jsem si říkal, že klobouk dolů, že se ti chtělo a spáchal si takovou věcnou recenzi na svoje auto.

Odkaz ke komentáři
16 minutes ago, header009 said:

Počkej, až mi to bude jezdit, udělám taky recenzi, ať tu nejsi za intouše sám. 

Zatím můžu recenzovat akorát tak kafe v autorizáku 😂

🙂 A jaky maji? Co ja zjistil, tak v Merbagu maji u prodejcu moc dobrou Lavazzu. V servisu maji Dalmayr a ten stoji za ...

Odkaz ke komentáři
před 40 minutami, Mezonek napsal:

Nejhorsi kafe je zadny 😉

Člověče, poslední dobou jsem změnil názor, 😀, dost jsem ho omezil a není to úplně od věci... 

před 19 minutami, ketys napsal:

Já myslím, že nejhorčí kafe ma tak cca 100 stupňů, plus minus autobus

🙄

Odkaz ke komentáři

Já přestal pít kafe před 8 lety.. Když jsem v práci byl do 7 do večera a načapal se, že už mám asi 10. kafe, tak jsem řekl a dost.. V rodině problémy s vysokým tlakem, tak se tomu snažím trochu předcházet... Dám si občas Flat white nebo Latte, jinak doma piju Caro, ale hlavně čaje.. 

Odkaz ke komentáři
25 minutes ago, jar_da said:

Vidíš, já teď tak jedno týdně a úplně na pohodu, zkusil jsem výměnu za čaje a můžu říct, že dobrý .... 

Ja taky prechazim postupne na caj, ale u me je problem, ze mi to espresso fakt chutna. Po tech letech na kofeinu uz to se mnou stejne nic nedela. Do kanclu jsem vzal i svoji domaci masinu, at si to uziju dustojne. 

Odkaz ke komentáři

No já, když viděl své vrstevníky a to co musí lupat každý den za prášky .... pár jich taky už bohužel umřelo .... navíc u mě přišlo takové to zdravotní varování, tak jsem si řekl taky dost a čím dřív se začnu hlídat a trochu se o zdraví starat, tím líp .... docela se to zatím za poslední 3/4 rok daří a můžu říct, že dobrý.

Tomáši, tlak nebolí a neprojevuje se ... o to je to horší

Odkaz ke komentáři
Před hodinou, Mezonek napsal:

Ja taky prechazim postupne na caj, ale u me je problem, ze mi to espresso fakt chutna. Po tech letech na kofeinu uz to se mnou stejne nic nedela. Do kanclu jsem vzal i svoji domaci masinu, at si to uziju dustojne. 

tím že přecházíš na čaj si mě fakt pobavil po posledním setkání v escu ... 😎

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...