Přejít na obsah

E220d - stribrnak 2


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Jirko, jak to máš s tou aplikací InCarOffice, která má platnost rok. To už jsi asi řešil. Nedávají fakturu na firmu, ale pouze na FO. Když se bavím s servisem nebo dealerem, tak to je pro ně téma "horký brambor" a odkazují na Mercedes me. Mercedes me odkazuje na servis. Daimler odkazuje na lokální podporu Mercedes me a že faktura na firmu není problém. Mercedes me zase že je oficiální politika Mercedesu, že faktura pouze na FO. Jak to je tam u vás v LUX? Serou mě fakt fest.

Odkaz ke komentáři
On 7/5/2020 at 1:34 PM, TomasB said:

Jirko, jak to máš s tou aplikací InCarOffice, která má platnost rok. To už jsi asi řešil. Nedávají fakturu na firmu, ale pouze na FO. Když se bavím s servisem nebo dealerem, tak to je pro ně téma "horký brambor" a odkazují na Mercedes me. Mercedes me odkazuje na servis. Daimler odkazuje na lokální podporu Mercedes me a že faktura na firmu není problém. Mercedes me zase že je oficiální politika Mercedesu, že faktura pouze na FO. Jak to je tam u vás v LUX? Serou mě fakt fest.

Tomasi, ja to vubec neresil. Na pracovni maily mam LN, mista mimo kancl na setkani s klientem vicemene dve-tri kam znam cestu vicemene dokonale, takze kdyz to skoncilo, tak jsem to neresil. Vic me stval Tidal, ale protoze spotify bylo vyrazne levnejsi, tak jsem se k nemu zase vratil. Ted jsem si poslal na propocitani 3konfigurace noveho Ecka, tak cekam ze za dva tydny budu vedet co bude (doufejme) nastupce.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Já teď zkusím, jestli mi AdBlue vydrží až do servisu. Chybí mi 11tkm do servisu a AdBlue mi ukazuje dojezd 3800km, což podle zkušeností by mělo vyjít. Kdo ví proč, při plné nádrži AB mi to ukazuje asi 7500km dojezd. Reálný dojezd je ale v násobcích udávaného. Jinak brzo budu asi dolejvat olej, protože jsem pod čtvrtinou. Opravdu je to tak, jakmile tomu víc šlápnu na krk, vezme si olej. Reálně to fakt vezme na těch 25tkm do 1 l oleje.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
4 hours ago, MichalF said:

At se nerozepisuju pod nakupem noveho vozu, co te na tomdle stve s vybavou jak si psal ? Chybi a naopsk prebyva ? Nekde sem zaregistroval, ze si psal panorama, ale co dal ?

Chybi hud, laminovana skla, burmeister...chyba byla pri me vysce panorama (i kvuli teplu) a pak i cele amg - zbytecne tvrde a hluboke sedacky (zena v tom na dlouhe vzdalenosti trpi a ani pro me ne 100% ok... a kuze... i s ventilaci co jsem zkousel min pohodlne nez polokuze

Odkaz ke komentáři

co je hud? Ty tam nemáš Burmester? To je snad standard, nebo se pletu? Když jsem si dával Avantgarde, tak to tady bylo kritizováno. Panoramu používám velmi často v letním parnu. Za ty moje klimatizované sedačky v kůži jsem rád. Já vidím jen jednu chybu, že jsem si neobjednal automatické dovírání dveří, což bylo tuším asi +10K. To mi přišlo jako pičovina za dost peněz, ale jak s tím člověk nechce mlátit, tak je kolikrát potřeba zavřít znovu, když se nedovřou úplně. Z objednaného nelituji ničeho a jediné, co mi chybí, tak to automatické dovírání dveří.

Ty máš ty sedačky tyto nebo jiné? 

PYO

Sada Premium Plus 

 

U10

Čidlo pro rozpoznání dětské sedačky na sedadle spolujezdce vpředu

U22

Bederní opěrky nastavitelné 4 směry

 

Příplatek oproti standardu v provedení kůže byl 150.163,- bez DPH dle finální nabídky. Jaký je rozdíl mezi základní látkovou a základní koženou seslí, tak to už nevím a nemám jak porovnat.

Odkaz ke komentáři

Me na kuzi laka prave toto. Pokud ti nejake prase neco v aute vylije,jednoduse to utres. Tak stejne to zaspinrni, latka se zaspini jednoduseji nez kuze.

Nicmene me na kuzi odrazuje to, ze muze casem praskat (nebo existuje nejaka pece o kuzi ktera zarucene prodlouzi jeji zivotnost?) a taky to ze v lete je to dost neprijemne.

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...