Přejít na obsah

E220d - stribrnak 2


Doporučené příspěvky

před 19 hodinami, Lancelot napsal:

Tato znalost/pravidlo se velmi vytrácí, s tím jak roste počet polovodičů. Stejně jako celá řada dalších např. vypínání motoru a hlavně potkávacích světel na u přejezdu se spuštěnou výstrahou.

 

před 18 hodinami, Dakie napsal:

O tom zastavení při jízdě z kopce si dnes můžeme nechat jenom zdát.. Tuhle jsem kvůli jednomu imbecilovi musel zastavit a couvat na holou silnici.. V autě děti, tak jsem ani nemohl pořádně nadávat emoji23.png

Taky jsem to za poslednich 14 dni nekolikrat resil a to skoro nejezdim a na horach taky nebydlim. Jeden rok nebyla zima a uz to asi neumeji ani ti, co to umeli. A to jsou i takovi mistri, co nejen, ze nezastavi, kdyz jsou z kopce, ale jeste jsem kvuli tomu musel ja smerem nahoru do "travy" a pak vycouvavat, pac se rozjet proste nedalo. A borec smerem z kopce davno v haji. A kdybych neuhnul ja pryc, tak jsme se srazili. Za volantama je cim dal tim vic umelcu a drzitelu RP, ridicske umeni uz neni co byvalo

Odkaz ke komentáři

Ono do Lux to vozi s mnohem vetsi frekvenci nez do CR... Alespon budu doufat 🙂 Po pravde, ve smlouve maji 24.2. nejpozdeji - pokud mi po 24.2. daji jako nahradni nejake AMG nebo S-class - vadit mi to nebude 🙂

 

A jmeno mam, ale to bude az bude auto doma 😉 Ten hrb v kufru me nijak netankuje - kamarad ma predFL 300de a vicemene s tim neni takova potiz, aby to bohate nevyvazilo dynamicke a financni benefity. A to oni vozi velkej kocarek a spoustu kastlu vina

Odkaz ke komentáři

Jestli jeste nekdy bude cesta do Cech...

 

Nicmene dobra zprava, sice o den pozdeji, ale uz se nam holcicka narodila: Jmenuje se Boruvka, meri 495cm a vazi 2145kg je to pekny cvalik 🙂 Roboti i vyrobni linka jsou pry taky v poradku. Ted uz jen aby ji dovezli z porodnice, pak registrace na matrice a muzu si ji vzit domu.

image.png.a1078aa7c073346523ebb1cbadb2559f.png

Odkaz ke komentáři
před 3 hodinami, Mezonek napsal:

Jestli jeste nekdy bude cesta do Cech...

 

Nicmene dobra zprava, sice o den pozdeji, ale uz se nam holcicka narodila: Jmenuje se Boruvka, meri 495cm a vazi 2145kg je to pekny cvalik 🙂 Roboti i vyrobni linka jsou pry taky v poradku. Ted uz jen aby ji dovezli z porodnice, pak registrace na matrice a muzu si ji vzit domu.

image.png.a1078aa7c073346523ebb1cbadb2559f.png

zajimave

image.png.7c53884f4388ece794488a13dfc3ab4e.png

Odkaz ke komentáři

Michale, ja jezdim s velkym autem, tak za sebe reknu, ze pro me je nejlepsi poradne udrzovana dalnice bez limitu. Muzes tomu poradne nalozit a i kdyz treba jedes delsi dobu nez po okresce, tak nakonec vsichni v pohode dojedou do cile s usmevem na tvari a cestu si paradne uzijou. Okreska je adrenalin, ale neni to relax, porad musis milimetrove vypocitavat drahu, at pak nejses nekde moc dlouhej. Za ty nervy mi to nestoji... a takovej oobr mistr volantu, abych to mel tak 100% zvladnuty holt nejsem 😉

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...