Přejít na obsah

E220d - stribrnak 2


Doporučené příspěvky

Presne tak, zitra rano. A ohledne 4maticu. Letos i loni jsem si overil, ze to nepotrebuju. Vsude na snehu jsem to nejak vyresil. A v porovnani s 4maticem jsem za beznych podminek (sucho nebo mokro) byl spokojenejsi s charakteristikou zadniho nahonu. Jedine kde jsem mel trochu potize, kdyz jsem se byl s Petrem podivat na Bohemku a parkoval sem v rozbahnene strani 🙂 Nicmene ani to me nepresvedcilo, abych bral 4matic do boruvky - a to byl jen cca za nejakych 1800eur navic.

Odkaz ke komentáři

Ty se máš 🙂 Já si teda letos poprvé zkusil na parkovišti před Unipetrolem, když jsem od nich odjížděl, tak jen lehce tomu vytnout a musím říct, že čtyřkolka držela stopu jako svině. Nedával jsem tomu moc, protože jednak je to za závorou a nechtěl bych řešit nějaký zákaz vstupu nebo tak něco a taky jsem nechtěl případně vomlít nějaké auto. Ale jako dost jsem čuměl, že aniž bych se musel o něco snažit, tak to jelo jako po kolejích. Nic jsem nevypínal, takže to bylo plně pod kontrolou Mercedesu. Jen jsem využil, že ten den od rána sněžilo a byla vrstva. O kousek dál za jídelnou by asi i šlo něco zkusit, ale fakt jsem nechtěl něco řešit s ochrankou. To si nemůžu dovolit. Bylo cejtit, jak šel zadek do boku a předek to srovnával. Krásně to fungovalo.

Odkaz ke komentáři
před 7 hodinami, Mezonek napsal:

Presne tak, zitra rano. A ohledne 4maticu. Letos i loni jsem si overil, ze to nepotrebuju. Vsude na snehu jsem to nejak vyresil. A v porovnani s 4maticem jsem za beznych podminek (sucho nebo mokro) byl spokojenejsi s charakteristikou zadniho nahonu. Jedine kde jsem mel trochu potize, kdyz jsem se byl s Petrem podivat na Bohemku a parkoval sem v rozbahnene strani 🙂 Nicmene ani to me nepresvedcilo, abych bral 4matic do boruvky - a to byl jen cca za nejakych 1800eur navic.

No ale nakonec jsi bez problémů vyjel. Za kolik bude stříbrňák nakonec na prodej?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...