Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
Mezonek

E220d - stribrnak 2

Recommended Posts

Diky.

Jinak vcera konecne prezuto na letni (zase strasny, ale asi je to tim ze je prehustili. Musim to pohlidat. No a Najeto 55001 - tak maly najezd jsem za kvartal snad nikdy nemel...

Nejsi sám. Já tankoval 19.3. a pak až někdy v květnu. Tohle nepamatuji, ani za studentskejch let.

Jirko, jak to máš s tou aplikací InCarOffice, která má platnost rok. To už jsi asi řešil. Nedávají fakturu na firmu, ale pouze na FO. Když se bavím s servisem nebo dealerem, tak to je pro ně téma "horký brambor" a odkazují na Mercedes me. Mercedes me odkazuje na servis. Daimler odkazuje na lokální podporu Mercedes me a že faktura na firmu není problém. Mercedes me zase že je oficiální politika Mercedesu, že faktura pouze na FO. Jak to je tam u vás v LUX? Serou mě fakt fest.

On 7/5/2020 at 1:34 PM, TomasB said:

Jirko, jak to máš s tou aplikací InCarOffice, která má platnost rok. To už jsi asi řešil. Nedávají fakturu na firmu, ale pouze na FO. Když se bavím s servisem nebo dealerem, tak to je pro ně téma "horký brambor" a odkazují na Mercedes me. Mercedes me odkazuje na servis. Daimler odkazuje na lokální podporu Mercedes me a že faktura na firmu není problém. Mercedes me zase že je oficiální politika Mercedesu, že faktura pouze na FO. Jak to je tam u vás v LUX? Serou mě fakt fest.

Tomasi, ja to vubec neresil. Na pracovni maily mam LN, mista mimo kancl na setkani s klientem vicemene dve-tri kam znam cestu vicemene dokonale, takze kdyz to skoncilo, tak jsem to neresil. Vic me stval Tidal, ale protoze spotify bylo vyrazne levnejsi, tak jsem se k nemu zase vratil. Ted jsem si poslal na propocitani 3konfigurace noveho Ecka, tak cekam ze za dva tydny budu vedet co bude (doufejme) nastupce.

Dnes jsem nainstaloval novou verzi mercedes.me...Nemuzu rict, ze by to meli uplne odladene 😕

zase ze trochu popojelo, takze je tam ted neco pres 60tis. Vsechno zatim funguje jak ma, jen mam pocit, ze od momentu kdyz se to zacalo hlasit o doliti adblue, tka je to auto mnohem linejsi... Vidim to zase na nejaky eko nesmysl...

Já teď zkusím, jestli mi AdBlue vydrží až do servisu. Chybí mi 11tkm do servisu a AdBlue mi ukazuje dojezd 3800km, což podle zkušeností by mělo vyjít. Kdo ví proč, při plné nádrži AB mi to ukazuje asi 7500km dojezd. Reálný dojezd je ale v násobcích udávaného. Jinak brzo budu asi dolejvat olej, protože jsem pod čtvrtinou. Opravdu je to tak, jakmile tomu víc šlápnu na krk, vezme si olej. Reálně to fakt vezme na těch 25tkm do 1 l oleje.