Přejít na obsah

Prodej Octavia 1 1.8T 4x4 LPG


_neo

Doporučené příspěvky

Ahoj,

prodám Octavii 1 (r.v. 2003) 1.8T 4x4 LPG (LPG nádrž do roku 2022 montováno červen 2012)

VIN TMBKL21U938697400

Najeto 327 xxx

  • v 264 tis Velká generálka motoru pístní kroužky, ložiska kliky, repase hlavy válců, gufera ventilů, nové rozvody včetně vodní pumpy.
  • v 306 tis všechny tlumiče nové, výměna zadních brzdových kotoučů včetně jednoho celého brzdiče.

přikládám excel soubor s dokumentací oprav na autě

Výbava

  • el. ovládaná všechna okna
  • el. ovládaná a vyhřívaná zrcátka
  • vyhřívané přední sedačky
  • automatická klimatizace climatronic
  • ABS, ASR, ESP
  • tažné zařízení 1500 kg
  • XENONOVÁ světla + LED denní svícení (DLR)
  • dešťový senzor (automatické stěrače)
  • zatmavená zadní skla
  • zámek zpátečky 
  • originál rádio s CD (MP3)
  • malý kožený paket (volant, řadička, ruční brzda)
  • Letní pneu nové červenec 2018 205/55/R15 -ALU
  • Zimní pneu nové prosinec 2018 195/65/R16 - plechy

Auto je v dobrém stavu, menší promáčklina dveří řidiče (tímto děkuji pražským řidičům 🙂 ). Drobné vady laku (mám k tomu i opravné spreje a malý štěteček s barvou).

Mám k tomu i pár různých náhradních dílů které přidám + couvací senzory, které jsem již nestihl namontovat.

Aktuálně má auto problém se studeným startem - kolísají otáčky a občas chcípne (proto je se slevou, už mám novou O3 a nechci to už řešit), horší čitelnost displaye palubního počítače.

STK je platná do 1.6 2019, na poslední STK prošlo auto úplně bez závad.

CENA 49 000,-

Auto.xlsx

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...