Přejít na obsah

Problém s turbem


Doporučené příspěvky

Zdravím, dnes se mi ukázal takový nehezký problém, při jízdě z ničeho nic "vypadlo" turbo a auto absolutně netáhlo jak mělo ,sotva jsem jel 100-110, pedál UPLNĚ na podlaze a můžu dělat co chci a nic prostě..po vypnutí motoru a nastartování se znovu turbo chytlo ale ani potom to moc dlouho nevydrželo..má to takové nárazové výpadky. Někdo nějakou konkrétní radu čím by to mohlo být pokuď nebude potřeba přímo repas? díky.

Odkaz ke komentáři
před 54 minutami, lanzdy napsal:

Máš zas.any lopatky (regulaci) v turbu. Nejezdi jak důchodce a bude to OK. popř. stačí vyčistit.

Právě že jsem ten opak..valím to dost kdekoliv po městě i mimo.. takže bych měl 5 pokut denně..nejsem si jistý ale myslím že pár dní zpět se mi stalo že třeba když jsem rozjížděl 2 tak před řazením na 3 to turbo jen "vypadlo" na půl sekundy jak kdybych se rozjížděl a najednou dal nohu z plynu.něco na styl prokluzování kol na sněhu .a k tomu teď dneska toto..pořád lopatky?

 

EDIT - případně pokuď měl někdo stejný problém a má někdo zkušenost s autorizákem tak na kolik +- by mě vyšlo vyřešení problému

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...