Přejít na obsah

Škoda Octavia combi 1.9 tdi 96 kw


libor6

Doporučené příspěvky

Prodám Škodu Octavii kombi
Rok výroby: 2003
Tachometr: 270 000 km
Palivo: nafta
Objem: 1 896 ccm
Výkon: 96 kW
Převodovka: manuální (6 stupňová)
Země původu: Česká republika
STK do: 30.11.2019
Barva: modrošedá
Výbava:
klimatizace, tempomat, parkovací senzory, protiprokluzový systém kol (ASR), el. ovládání oken, autorádio (CD přehrávač), mlhovky, vyhřívaná zrcátka, nastavitelný volant, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, loketní opěrka, palubní počítač, dálkové centrální zamykání, alarm, tónovaná skla, 4x airbag, posilovač řízení, 4x airbag, hliníková kola, gumová vana do kufru proti znečištění
Rozvody měněny ve 223 tis km., servisní knížka k dispozici
 
vady:
 - lehce nakřuplá čelní maska
 - zadní dveře kolem spz lehce orezlé viz foto
 - lehký důlek a škrábanec na dveřích od řidiče viz foto
 - sedačka řidiče je lehce prosezená viz foto
 - zadní tlumiče jsou už trochu měkčí, ale není to nic tragického, co by vyžadovalo výměnu ihned
 
V případě dotazů, dalších fotek, zájmu dejte vědět.
Kontakt je 725225791
cena 82 000 Kč

8.jpg

9.jpg

7.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...