Přejít na obsah

Co je to za díl a kde ho sehnat?


Doporučené příspěvky

Ahoj, 

stala se mi takova vec. Dal jsem auto do servisu a po tydnu mi servisak volal abych si zkusil sehnat dil co je na obrazku. Podarilo se mu ukroutit nejakou trubku. Ja tomu absolutne nerozumim, ale predpokladam ze je to dil mezi motorem a vyfukem?

Muzete mi poradit jak se to jmenuje, popr. kde ho koupit?

Octavia I combi 1.6 75 kW motor AVU

 

Diky za pomoc

Tomas

IMG_20190405_161329.jpg

IMG_20190405_161310.jpg

Odkaz ke komentáři

jedno mas vyfukove zvody, druhe trubky co idu ku klapke a egr, nerozumiem ako sa mu to podarilo ale auto  by som uz do toho servisu nedal a naviac to je co za jednanie ze on to pokazi a da ti zohnat si, vsetko je jeho zodpovednost a teraz sa to snazi hodit na teba aby si si diel zohnal a aj sam zaplatil? Musel to robit riadne na hulvata, proste sa mu nechcelo tak to urval, zrovna v lete som toto riesil a povoloval na rv. 2001 a nic sa mi nepodarilo zlomit a ked neslo tak som striekal, nahrieval, zmrazoval a povolil som bez problemov vsetko. Pristup servisaka divny vo vsetkych smeroch, osobne by som si dal bacha co najdem este polamane a nabuduce isiel inde

Odkaz ke komentáři

Chlapi dik, za novy dil je to darda, toz mrknu po tech vrakacich.

Co se tyka mechanika, vzdycky jsem servisoval jinde, ale uz mi dosla trpelivost s dlouhou cekaci lhutou. Tak jsem na doporuceni presel k tomuhle.

Rikal ze to bude shanet taky, ale at se pry podivam po vrakacich kdyz budu mit moznost...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak dobra věc se podařila, svody jsem sehnal za 15 stovek.

No ale sere me jeden problem, kolisani otacek na volnobeh. Vsichni furt rikali ze je to prasklym vlnovcem, vlnovec se vymenil, a kolisa to porad. Nejaka rada co s tim? Ten mekanik rikal ze tam nikde nic nenasel, co by nasavalo falesny vzduch. Pry at to dam nekomu na diagnostiku, ale tam uz tenkrat zjistili picu...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...