Přejít na obsah

Octavia IV


Doporučené příspěvky

Jj, obecně nastavování na displejích je peklo.. Taky mám ještě pořád radši čudlíky.. USB-C konektroy znamenají nákup nových kabelů k telefonům, protože zatím ještě je standard USB-A na USB-C.. 

Auta jsou v plné výbavě - tedy určitě Style, samozřejmě nebudou ukazovat holoty.. Ale i Active má být na 16" alu kolech..

Odkaz ke komentáři

Ja si myslim, ze USB-C je nejvyssi cas zavest vsude, na starsim tlf ho mam 4 roky, stejne jako bezdratovy nabijeni na 6,5 roku starym. Nj, mam porad jeste 3 tlf 😄

No jasny, tohle vypada na Style + vsechny serepeticky navic.

Jsem zvedavej, az si do toho sednu, jestli se mi to nebude zdat maly, jako na videich. Treba ve Scale se mi sedi dobre, ale prijdu si jak oblozenej chlebicek. A tady to mozna dela i ta celem masivni palubka. A to jsem prdola 🙂

Odkaz ke komentáři
před 19 minutami, Ol@f napsal:

no su zvedavej jak ty USBC budou stabilni, kolikrát staci do toho kabelu jemne drbnout a kabel odpojen, coz je o dost slozitejsi aby se povedlo s klasickym USB velkym

Jo, to se mi stává celkem často, že si dám večer nabít telefon a ráno je odpojenej a nenabitej :)))

Odkaz ke komentáři

Zvenku docela nuda auto. Koncernové šeď. Žádný odvaz. Něco,jako například bájné "čtyřoko" na předešlé generaci.
Nehledě na to,že zadní část velice podobná focusu,tipu...
Interiér mě zklamal nejvíce. Ten dvouramený volant se spodním náběhem působí prapodivně. Stejně ten chrom kolem výdechů.
Co ale v dnešní době vůbec nechápu je ovládání ventilace přes dotyk. Klikat za jízdy na mobil je zakázané a podle odborníků odvádí pozornost,ale klikat na tablet a ovládat jím auto za jízdy je v pořádku? Nechápu.

Odkaz ke komentáři

Tak za mě :

- USB-C > už u Scaly mě to při testu štvalo, k telefonum to neni standardne, takze dokupovacka, vyznamu moc nerozumim, je to mensi rozmerove jedine
- Volant se mi moc libi, je to změna, uvidíme v praxi

- Ovladani klimy na displeji, nejvetsi blbost - odvadeni pozornosti, v zime displej reaguje pozdeji, takze jedine volit vyhrivane sklo, ktere ma tlacitko (snad 🙂 )
- designově nepřekvapilo, ale moc se mi to líbí, škoda, že to bude o nějakých 50 000 CZK dražší oproti současné Octě (alespon na to me pripravovali v Raiffce), jako druhy auto domu to uz bude dost drahy ke sluzebnimu Kodiaqu

Uz se tesim, az bude k pujceni :)))

Odkaz ke komentáři

No USB-C ma jednu podstatnou vyhodu, umi nabijet klidne 100W, coz stary USB neumi, tam je snad 2,5W nebo 5W kolik, takze rychlonabijeni. Je to oboustranny, cili odpada zapojeni na treti pokus. Da se s tim propojit kde co, od tlf az po notasy a dalsi elektroniku, coz u miniUSB taky nejde. A jestli se nemylim, umi USB 3.1, takze vyssi propustnost dat. Nejspis jsem na neco zapomnel. Kazdopadne standardne to moderni tlf uz maji, mam to na Lumii z listopadu 2015 😉

Jinak rozdil v zakladu 50k je celkem dost 😞

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...