Jump to content
Dix

Octavia IV

Recommended Posts

Ceníky na MY 2021 budou koncem příštího týdne včetně uvedení změn oproti MY 2020.

@jirka3 no tak nějak si nemyslím, že by při ohlášení ceny byl Wau efekt "Tyjo to je super cena, levnější než jsem si myslel..." 😄 V posledních letech to je spíše naopak... lidi pokládají Škodovku historicky za levné auto a tak to už přestalo být... Uvidíme 🙂

ve stribrne je to malinko lepsi je tam videt jak ta horni cast kufru 5d presahuje tu spodni, skoro to vypada ze vystupuje vic nez spodni hrana 5d na narazniku. Nezanikne tolik ani ten prolis ve spodni casti narazniku

Včera jízda s LB. Nafta v v automatu na 18 kolech Perseus antracitové.Fitrují asfalft a kostky hodně dobře.DCC není potřeba.HUD super.Ergo sedačky parádní.

20200709_093638.jpg.050cec09e7613b136c055f1d212a4f57.jpg

No jsou ty ceny teda dost sebevedomy

Jinak v realu se mi OIV nelibi tolik jako na fotkach, opticky pusobi takova nejaka "mala". Myslel jsem si, ze se mi to ze zacatku zda, ale kdyz je vidam vic a vic, tak nezda 🙂 RS i Scout ale cajk 🙂

ja konfiguroval RS v benzinu a s manhalem. Dal jsem jen par priplatku- Alcantaru a tak. A vysledna cena milion. Na RS jsem se hodne tesil a premyslel o nem, ale za milion nevim nevim

Škodovka dava slevy dealerům, zkusil bych to možná přes nějakou skladovku. Za mega koupíš rozhodně i něco lepšího než RSo 😞

“Holé” RS a začíná na necelých 900tis.Kč, to je nadělení. Než RS, to raději ročního Golfa R.
No, přeji ŠA úspěsňá léta :-).

buď v klidnu oni rocni golfy R za chvili dojdou nastoupi G8 R s cenou ze budes rad za cenu velmi rychlej stehovaku z bolky

Ja prave RS planoval jako takovy auto pro radost po navratu do CR. Hodne moc se mi libi. Ale ta cena je dost vysoka. Nikdy bych si nemyslel, ze to reknu, ale zacinam i premyslet o i30N