Přejít na obsah

Pružiny Eibach Pro-Kit Combi


Doporučené příspěvky

Zdravím, chcel by som si znížit octaviu. Rozmýšlam nad pružinami Eibach -3cm, ale vôbec neviem ako to bude s nimi vyzerať. Tak by ma zaujímalo, či ich tu náhodou už niekto nemá na octavii a neposlal by mi fotky, že ako to vyzerá.
Rozmýšlal som aj nad väčším znížením, ale to by som už musel kupovať komplet celý podvozok a to neviem, či chcem toľko peňazí do toho dávať, plus sa bojím, že by som už veľmi chytal spodok.

Za fotky, alebo rady ďakujem.

Odkaz ke komentáři

Chápem, že ma veľa ľudí bude odrádzať od toho, aj rozumiem prečo. No naozaj nad tým už zo pár mesiacov rozmýšlam a furt keď idem okolo auta si vravím, že by to trebalo dať nižšie :D. Preto sa pýtam takto dopredu, či to už niekto na aute má, že ako to vyzerá a či s tým nemajú problémy.
Btw. podvozok som ani raz ešte nechytil v serií.

Odkaz ke komentáři

Mel jsem je na aute, Eibach ProKit -30mm. Viz foto. Ted mam zase Sportline -50mm a nemam problem ze bych nekde skrtal. Mozna to je tim, ze dalsi auto mam offroad a jsem zvyklej koukat kde jedu, a kdyz mam pocit ze ty koleje jsou moc hluboky, tak jedu rozporku ? 

446D0F82-D437-4192-A396-788938423693.jpeg

Jo sorry, lízatkem sem tam někde štrejchnu, ale to je gumový a s tím tak nějak počítám ;)

Upraveno uživatelem Passta
Odkaz ke komentáři
On 5/16/2019 at 9:27 AM, Passta said:

Mel jsem je na aute, Eibach ProKit -30mm. Viz foto. Ted mam zase Sportline -50mm a nemam problem ze bych nekde skrtal. Mozna to je tim, ze dalsi auto mam offroad a jsem zvyklej koukat kde jedu, a kdyz mam pocit ze ty koleje jsou moc hluboky, tak jedu rozporku ? 

446D0F82-D437-4192-A396-788938423693.jpeg

Jo sorry, lízatkem sem tam někde štrejchnu, ale to je gumový a s tím tak nějak počítám ;)

Vypadá to celkom fajn, síce by slm chcel aj ja viac, ale toho sa už bojím. No tie eibachy asi kúpim, predsa aspoň niečo. Vďaka za to foto. 

Odkaz ke komentáři

Auto je 2.0 benzín. A pružiny mám tieto https://www.podvozky-eibach.sk/sportove-pruziny-eibach-skoda-octavia/772-eibach-pro-kit-skoda-octavia-i-combi-18-t-110kw-98-10.html

EDIT: pozerám, že to 1.9tdi v popise asi bude problém. Nechápe, prečo som to kupoval s tým, že sú tam vypísané len benzínové motory. 🙄

EDIT2: pozerám, že na fusion.sk majú tak isto len jedne pružiny pre týchto viacero motorizácií. 

Odkaz ke komentáři

Motorizace váží různě,origo pružiny jsou členěný cca po 20kg s překrýváním hmotností. když si doděláváš třeba klimu,musíš vyměnit přední pružiny,protože o dost klesne předek. To není tak jednoduchý. Podvozek z OI RS  má několik pružin a to je jen jeden typ ale různé výbavy.

A že to lépe sedí? Blistein tlumiče jsou jiná liga než Sachs nebo Monroe.

Standartní podvozek viz foto.

 

image.jpeg.87854e066e5dfde2c89147bdfa695281.jpeg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...