Přejít na obsah

Pružiny Eibach Pro-Kit Combi


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Tak Eibach pro-kit -Bilstein B4 na autě.Najeto cca 300km a za mě luxus.Vůbec nepociťuju,že by auto bylo výrazně tvrdší nebo tak něco.Jediný co pozoruju,že se to tak neklopí v zatáčkách a při brždění.Takže jsem rád,že to takhle dopadlo a Ovce konečně vypadá jako auto a ne koza.O víkendu nazuju 17" disky a vyměním ještě znaky,aby to trochu prokouklo.A výška je od středu kola 360 předek,355 zadek.Ale pohledově to stojí naprosto v rovině,takže není co řešit.A když kouknu pod auto tak pod krytem motoru,je ještě taky dost místa.Ale když to zlomím do garáže a nechytnu,tak přejedu asi všechno.Až budou kola a znaky,přidám foto.

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...
před 44 minutami, VenousekVesely napsal:

Čus tak ProKit je -30mm ideální na seriový tlumič.Sport Line je myslím -50mm a už se doporučuje i tlumič s kratší pístnicí.

Jasný, to mě taky napadlo. Ale trošku mě zase mate popis SportLine pružin - viz

https://www.eibach.cz/konfigurator/sport-line/

  • Pro čistokrevný sportovní podvozek a vzhled
  • Snížení až o 50mm ( záleží na značce a modelu vozu, přesné snížení naleznete na záložce Technické parametry)
  • Optimální jízdní vlastnosti díky výraznému snížení
  • Jízdní vlastnosti jako u závodních vozů
  • Navrženy a testovány, tak aby byly kompatibilní s originálními tlumiči
  • Progresivní charakteristika pružin
  • sada 2-4 pružin ( počet pružin poznáte v  záložce Technické parametry snížení přední / zadní nápravy. Pokud je zde pouze přední nebo zadní náprva sada obsahuje 1 pár pružin a pokud je zde uvedené snžení obou náprav jedná se o sada 2 párů pružin = pro celý vůz)

 

Odkaz ke komentáři

Čus,hele je to samozřejmě na tobě,ale když si to tady pořádně pročteš,tak jestli se nepletu (Hi,Hi,Hi),tak co jsou tady na fóru přispěvky,tak na -50mm se doporučují i ty jiné tlumiče.Já jsem volil -30mm právě z důvodu abych zachoval OEM tlumiče a hlavně aby se stím dalo tak nějak normálně jezdit.Myslím,že těch -30mm je takový rozumný kompromis.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Ahoj! Mám kaput origo pružiny, tak chci koupit pro kit. Mám 1.9 tdi v combiku. 
koupim toto: 

https://www.35r.cz/Eibach-Pro-Kit-snizene-pruziny-Skoda-Octavia-1U2-1-8-1-8-T-2-0-1-9-TDI-E7907-140-d2921.htm?gclid=Cj0KCQjwmIuDBhDXARIsAFITC_4626Km2jI35VQkaqUkjlNaV46ekXhyLVCe4cAPbmSyD-O8G2Spm-UaApdZEALw_wcB

 

po přečtení tady tohodle příspěvku se nemusím tedy bat, že by byl předek nebo zadek výrazně výš? Díky moc ☺️

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak keď je niekto zbytočne odborník na niečo o čom dokopy nič nevie, tak to asi hovorí za seba. Myslím, že takého niekoho má vo svojom okolí každý. A keď tvrdí, že nie, tak potom je to práve on 😄
    • jakože ja to prikryvam ještě kryci plachtou, takže to by se moc neotestovalo ... spíš by mě zajímalo, kde by byla jaká promáčklina, protoze nektery ty kusy byly fakt tezky...
    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
×
×
  • Vytvořit...