Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
Sign in to follow this  
Martin#56987

Skoda octavia 1.6MPI + LPG

Recommended Posts

Ahojte,

mám škodu octavia 2, 1.6MPI (CHGA), LPG od výroby (Landi Renzo), r.v. 2010. Diodky sú ešte pri riadiacej páke. Najazdené cca 220 000 KM.
Z ničoho nič LPG prestalo fungovať. Nechce sa sam prepnúť a ked ho manuálne prepnem tak pípa a ostáva na benzíne.
Bol som s tym v LPG servise a v mechanickych častiach nenašli žiadný problém. Zdá sa, že problém je niekde v elektronike. 
Avšak k diagnostike sa neda dostať, škoda to má nejak uzavreté.
Bol som aj v Škoda servise, zatiaľ však bez výsledku. Potrebujú nejaký adapter na pripojenie a zatiaľ ho nevedia nájsť.
Máte s týmto niekto skúsenosti ? 

Vďaka za info

Zajed do jineho servisu!!!

Plynovy filtr jsi menil? Co elektromagneticky ventil v reduktoru, ten jsi nechal vycistit? 

Delalo mi to uz asi 2x to stejne co tobe a byl zalepeny ten elektromagneticky ventil od sracek, co jsou v plynu primichany. Po vycisteni vse zase funguje 👍

Bol som v LPG service a tí tvrdia, že tieto veci skontrolovali. Žial sa nevedia dostať k diagnostike.

No a Škoda servisy sa do toho moc nehrnú.

Ak vieš o nejakom schopnom daj vedieť.

No pokud je LPG přímo od Škodovky, tak se k ŘJ LPG plynaři asi nedostanou... Na to by měli být právě vybaveny Škoda servisy, popř. by nebylo špatný napsat dotaz přímo do Škodovky, do jakého servisu v tvém okolí máš zajet, když máš LPG z výroby, měli by ti být schopni poradit.