Přejít na obsah

Mercedes E400d 4matic kombi 2019


Doporučené příspěvky

Tak opět po velkém nahánění prodejce, kdy mi od pátku nezvedal telefon, tak dnes po x pokusech jsem volal na recepci a tam zrovna byl, tak se mi šel kouknout a ejhle, auto od pátku stojí v Dobrovicích. Hm, minulé pondělí mě ujišťoval, že kouká denně a jakmile se něco pohne, tak hned bude volat. No má to u prdele evidentně. Ale to už je asi jedno teď. Prostě jsem se před chvílí dozvěděl, že v pátek by mělo být na předání a předběžně jsme domluveni na pátek odpoledne. 

Odkaz ke komentáři
V 6. 7. 2019 at 16:40, Dakie napsal:

Jak to muzes s takovou jistotou tvrdit? Mohl mit dovcu od stredy, ctvrtka.. Holt ne vsichni sedi na mailu a telefonu i o divoleny je mi lito..

Petře, teď jak už je auto na salonu, tak zvedá telefon do 5 vteřin. A to jsem mu dnes volal 3x a vždy bleskově zvednul. Ještě jsme dolaďovali nějaké věci. No protože už se nemusí vymlouvat, tak nemá důvod nezvedat. Takže je to přesně, jak jsem si myslel. Ještě v pátek nezvedal, v pondělí taky ne a nakonec jsem se už v pondělí nasral a volal na recepci a jelikož na té recepci zrovna byl a bába co to tam zvedá ho proflákla, že stojí vedle, tak už mu nic jiného nezbylo. A to mi tejden předtím tvrdil, že každej den to sleduje a jakmile se něco hne, tak hned bude volat. A v pondělí odpoledne, po velkém nahánění z něj pak vypadlo, že se jde podívat a ejhle, prej je v Dobrovicích a že tedy určitě během tohoto týdne předání. Jednoduše to měl u prdele, navíc nehnul prstem. Sory, ale tohle není jednání odpovídající solidnímu obchodníkovi. A už vůbec ne prémiové značce. 

 

Odkaz ke komentáři

Abraka dabra, mulisy bulisy, simsalabim 

 

Hoši, jsem z toho vykulenej a až teprve teď tomu nemůžu uvěřit, že jsem to fakt udělal a že ho mám. S některejma věcma zápasím, nevím jak nastavit. Nepovedlo se mi parkování/vyparkování mobilem. A objevuju a učím se. Ta předváděčka, co jsem měl, to bylo takové holé kuře, tak teprve teď řadu věcí zkoumám, jak to funguje a jak na to. A je to fuška. Fakt Mercedes je jinej.

20190719_140017.jpg

20190719_135939.jpg

20190719_135853.jpg

20190719_130428.jpg

20190719_130052.jpg

Odkaz ke komentáři

Hoši, jezdil jsem a nebo se v tom vrtal. Za prvé, když vrazím kameru do 12V zasuvky, tak se nic neděje. Nenabíjí, ani při puštěném motoru. U řidiče není, tam už je jen USB, jedna je u zadních sedaček a druhá v kufru. Ani jedna kameru nesepla, respektive nenabíjela. Nevím proč.

Za další, po aktivaci komfortního nastupování/vystupování, mám blbě nastavenou polohu a nevím, jak ji nastavit. Jak vypnu auto a otevře dveře, tak mě to skřípne k volantu. Opěrka vyjede směrem k volantu a sedák nahoru. Je tam deb*lně nastavená poloha a já celej den nepřišel na to, jak uložit polohu, kterou chci. Pro jízdu je to OK, to se automaticky nastaví z předešlé jízdy nebo mohu vyvolat z paměti. Ale nebaví mě se do toho soukat jak do tanku.To komfortní nastupování/vystupování má fungovat tak, že volant vyjede nahoru a křeslo se odsune. Jenže já mám nastavenou nějakou zpičenou polohu toho křesla a jsem z toho na mrtvici.

Nedaří se mi rozchodit aplikaci na parkování/vyparkování přes mobil. Nejdál jsem se dostal, že se mi jednou povedlo auto skrz to nastartovat, ale stejně jsem s ním nepohnul. A to byl tak jeden úspěšný start na 100 pokusů. Něco se tam seká a padá mi spojení s autem. Netuším proč, když je to přes heslo a PIN spojený.

Jinak jezdí krásně. To autonomní řízení, tak to funguje opravdu výborně. Do pražských kolon si od teď mohu kupovat noviny. Jede to naprosto samo a spolehlivě. V noci světla, tak to je taky masakr.

Odkaz ke komentáři

Je to pěkný a elektrický píčoviny neřeš, stejně je to k ničemu.. to nefunguje v žádným autě...

Jinak si uložíš pozici volantu a sedaček a pak odemkneš klíčem autem a uloží se ti to na tvůj klíč od auta.... popřípadě si spáruješ klíč v infotaimentu s řidičem č.1 a tam si nastavíš i sedačky i volant.... na řidiče č.2 můžeš mít zas druhej klíč....

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři
10 hours ago, TomasB said:

Hoši, jezdil jsem a nebo se v tom vrtal. Za prvé, když vrazím kameru do 12V zasuvky, tak se nic neděje. Nenabíjí, ani při puštěném motoru. U řidiče není, tam už je jen USB, jedna je u zadních sedaček a druhá v kufru. Ani jedna kameru nesepla, respektive nenabíjela. Nevím proč.

Za další, po aktivaci komfortního nastupování/vystupování, mám blbě nastavenou polohu a nevím, jak ji nastavit. Jak vypnu auto a otevře dveře, tak mě to skřípne k volantu. Opěrka vyjede směrem k volantu a sedák nahoru. Je tam deb*lně nastavená poloha a já celej den nepřišel na to, jak uložit polohu, kterou chci. Pro jízdu je to OK, to se automaticky nastaví z předešlé jízdy nebo mohu vyvolat z paměti. Ale nebaví mě se do toho soukat jak do tanku.To komfortní nastupování/vystupování má fungovat tak, že volant vyjede nahoru a křeslo se odsune. Jenže já mám nastavenou nějakou zpičenou polohu toho křesla a jsem z toho na mrtvici.

Nedaří se mi rozchodit aplikaci na parkování/vyparkování přes mobil. Nejdál jsem se dostal, že se mi jednou povedlo auto skrz to nastartovat, ale stejně jsem s ním nepohnul. A to byl tak jeden úspěšný start na 100 pokusů. Něco se tam seká a padá mi spojení s autem. Netuším proč, když je to přes heslo a PIN spojený.

Jinak jezdí krásně. To autonomní řízení, tak to funguje opravdu výborně. Do pražských kolon si od teď mohu kupovat noviny. Jede to naprosto samo a spolehlivě. V noci světla, tak to je taky masakr.

Na ty sedacky jim rekni. U me to funguje jak ma. Asi to mas spatne nakodovane.

Odkaz ke komentáři

Takže to je Jirko nějak defaultně nastaveno z fabriky? Nedá se nastavit? Já to přebíral ve stavu deaktivovaného komforního nastupování/vystupování. Jen jsem si to v menu inicioval. Ale tak jako tak, tohle podle mě jde nějak uživatelsky nastavit taky.

Marekczek: kdyby to bylo k ničemu, tak bych si to neobjednával. Ale já tohle vyloženě chtěl. Přesně kvůli případům, abych se od někud nemusel soukat se zataženým břichem jak nějaký akrobat. Málo místa? tak tam auto pošlu telefonem nebo ho vytáhnu ven telefonem. 

Odkaz ke komentáři
2 minutes ago, TomasB said:

Takže to je Jirko nějak defaultně nastaveno z fabriky? Nedá se nastavit? Já to přebíral ve stavu deaktivovaného komforního nastupování/vystupování. Jen jsem si to v menu inicioval. Ale tak jako tak, tohle podle mě jde nějak uživatelsky nastavit taky.

Ja si to taky aktivoval sam. Ale s tim, ze jsem mel predtim uz ulozenou pamet sedadel. A vzdycky mi to fungovalo jak melo. Takze bud zkus vymazat do tovarniho nastaveni a nastav si to znovu, nebo rovnou do M-B. 

Odkaz ke komentáři

Hosi, MB nema moc barvy na vyber. Z toho co bylo, pro me tezky. Bilou a cernou nechci ani nahodou. Barvy co se mi libily, tak ty v roce 2018 ukoncili. Stribrnou jsem taky nechtel, i kdyz odpor k ni je minimalni. Cervena je vystredni. No tak zustala modra. Hodne se mi teda libila ta matna stribrna, ale ta je priplatek 100kk, coz mi prijde silenost. A interier je dle meho gusta. AMG jse nechtel, vic se mi libilo Avantgarde. Jinak ted jsem si vsimnul, co dela kolo v rejdu. Viz. Foto.

20190720_200436.jpg

Odkaz ke komentáři
1 hour ago, TomasB said:

Hosi, MB nema moc barvy na vyber. Z toho co bylo, pro me tezky. Bilou a cernou nechci ani nahodou. Barvy co se mi libily, tak ty v roce 2018 ukoncili. Stribrnou jsem taky nechtel, i kdyz odpor k ni je minimalni. Cervena je vystredni. No tak zustala modra. Hodne se mi teda libila ta matna stribrna, ale ta je priplatek 100kk, coz mi prijde silenost. A interier je dle meho gusta. AMG jse nechtel, vic se mi libilo Avantgarde. Jinak ted jsem si vsimnul, co dela kolo v rejdu. Viz. Foto.

20190720_200436.jpg

Agility control...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...