Přejít na obsah

Mercedes E400d 4matic kombi 2019


Doporučené příspěvky

Hele, já jsem tam už dlouho u Globusu nepřezouval, ale jen přehození pneu s vyvážením a nikdy jsem neplatil víc jak 300 za celé auto, spíš to bylo do těch 300. Beru, doba asi pokročila, ale furt je to široko daleko nejlevnější a taky tam má nátřask. Jede jedno auto za druhým, jak motorová myš. Tak jak se neobjednáš nejpozději v září, tak se dočkáš tak v prosinci.

Za to uskladnění, které je i s umytím, tak dejme tomu, ale dvojku za přehození kol, to je docela síla. To i ve Fordu, když chtěli litr(bez DPH) za uskladnění, vyvážení a výměnu, tak jsem jim říkal jak jsou drazí, že hned přes silnici je to za 1/3 a že to u nich přezouvám jen z dobrejch vztahů. 🙂

Shrnuto sečteno, žádnou slevu nedávají, jen tak naoko se to tváří, ale v reálu je na tom marže jako kráva.

Odkaz ke komentáři

já si to udělám sám a zadara........... sice nevyvážím, ale když mám pocit, že by bylo potřeba, tak hodim do kufru mimo sezonu a zajedu si je nechat převážit a nedělám si iluze, že pneuservisy při uskladnění vyvažujou........ možná umejou pokud maj myčku, ale jinak ani to ne, jak je sundaj, tak je zase nandaj.......

vybavení stojí na dnešní dobu pár kaček (do 50tis zouvačku, vyvažovačku , hever a nějaký nářadí pořídíš ) a může to dělat každej jouda a co si budem povídat, ty prachy jsou nekřesťanský, já když to dělám doma, tak  auta mi trvaj max 1,5h ........ to by mi zabralo víc času jet a čekat v tom pneuservisu. ........

Odkaz ke komentáři
před 7 hodinami, krysarr napsal:

Tri kilca je cena opravdu lidova, myslim, ze bude uplne jina, jestli jsi tam uz dlouho nebyl. 300 za auto je fakt hoooooodne malo 🙂

Nevim, zkus treba Bestdrive, ale nejakou laci taky uplne necekej. U Forda litr za komplet vyvazeni, prehozeni a uskladneni mi prijde jako vyborna cena 🙂

 

Hele, naposledy tak 3 roky zpátky s Volvem. Od tý doby jsem to nepotřeboval. Tak to není zase tak dávno.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ono se to nezda, ale po 2 mesicich mam skoro 10tkm 😯 Tak me to tahne s tim jzedit, ze si planuju vice prace v terenu. Ale pri pohledu do Outlooku se mi zveda kufr. Tolik prace tam na me ceka. A tech leeds co mam v brasne z vystavy, se z toho poseru. Hlavne nevim, kdy to budu delat. Ted od podnelka do stredy  demo u zakazniku s vysokotlakym v.odikovym g.eneratorem, ctvrtek testovani a predani zakazky, v patek me nutne chce zakaznik z a.kademie ved na technickou diskusi a doladeni smlouvy. Pak me ceka do konce rijna 2x Nemecko, Italie a Svedsko. Vsechno samozrejme mazlikem, proc litat v oblacich, kdyz to jde i nizko nad zemi. 

Ale jako casove jsem dost v prdeli. 

Ted jsem na hotelu v Bratislave.

 

Odkaz ke komentáři

Já se z toho Mercedes supportu poseru. Co jsem kdy volal s dotazem, tak fakt nikdy jsem nedostal jasnou odpověď. To je úplně na ho*no. Jsem teď volal, jestli mohu dolít AdBlue, i když mě ještě auto nevyzvalo, případně kolik je minimum, abych něco nepodělal, protože někde jsem četl, že bývá také minimální množství dolití, jinak to auto neregistruje a mohl bych pak mít problém. Borec nevěděl ani ho*no. Ani jak velká je nádrž, prostě nic.

Odkaz ke komentáři

Tak sem jim zkusil zavolat. Nadrz na chcanky je 25l. Dolil sem nekolikrat i jen 2l nebo kolik je to male baleni a cidlo rozdil zaznamenalo. A podle mercedesu je to uplne ok, ale doporucili mi priste jet na doliti do Merbagu, protoze je to zdarma soucasti servisniho planu . Nemam se s tim priste obtezovat...Asi maji v lux lepsi skoleni 🙂

Odkaz ke komentáři
před 57 minutami, Mezonek napsal:

Mas vyhodu toho jineho cyklu... ja to mam ted co cca 7-8 tis. Novym motorum to zmenili

To sice jo, ale na druhou stranu me to ted celkem zazlobilo. U tech novejch modelu uz to snad vychytali.

Ceka me koncem mesice cesta do CR, tak snad me to nikde nenecha stat. To by to slo z domu

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...