Přejít na obsah

Mercedes E400d 4matic kombi 2019


Doporučené příspěvky

Před hodinou, marekczek napsal:

kup si pak nové auto... to je šílený no.... nejhorší že ten kardan může zničit i řízení apod.... když se ti rozletí třeba při dálniční rychlosti, tak to může dopadnout dost špatně....

Jo, takovej pripad tam meli a rikal mi to, ze to je pak auto na odpis. Novej motor, nova prevodovka, veci na podvozku, ... S tak malejma km na to koukali. A prej se diky tomu na ty E400d zameri na kontroly kardanu. Na druhou stranu to znamena, a to i zminil, ze alespon vidim, ze to fakt kontroluji na servisu, jak se ma.

Před hodinou, Babik78 napsal:

to hnědý okolo jsou piliny nebo bordel z cesty?

 

Piliny

Odkaz ke komentáři

Babik: ono mimo tady ty ostatní fóra a skupiny jsou na vyliž prdel. Asi snad bych to tam ani nedával. 

Já to nějak pořád nedokážu vstřebat. A to jsem s tím v pondělí proletěl D11 odpoledne 160-200, protože jsem si říkal, že jsem se dlouho neproletěl. Mimo toho, co mě občas někde přibrzdili, tak jsem docela letěl. Jak jsem si nebyl někde jistej, jestli tam není přimíchanej nějakej skrytej dohled, tak jsem to sundal na 160 a jinak průlet D11.

Odkaz ke komentáři

Člověk by čekal, že kolotačářský auto je zvyklý tahat za sebou i střelnici a ono se to sype už před 100tis. km 😂😂😂😂

Je úplně jedno jak se která značka tváří a co si myslí její uživatelé, kvalita už není nikde. Hlavně, že se na to přišlo včas.

Odkaz ke komentáři
před 54 minutami, TomasB napsal:

Babik: ono mimo tady ty ostatní fóra a skupiny jsou na vyliž prdel. Asi snad bych to tam ani nedával. 

Já to nějak pořád nedokážu vstřebat. A to jsem s tím v pondělí proletěl D11 odpoledne 160-200, protože jsem si říkal, že jsem se dlouho neproletěl. Mimo toho, co mě občas někde přibrzdili, tak jsem docela letěl. Jak jsem si nebyl někde jistej, jestli tam není přimíchanej nějakej skrytej dohled, tak jsem to sundal na 160 a jinak průlet D11.

respektuji a nedivím se. Sám nejlíp víš, jak jsi se k autu choval a zjistíš tohle. Takže je na místě zklamání a rozčarování.

Odkaz ke komentáři
Před hodinou, Petr81 napsal:

Člověk by čekal, že kolotačářský auto je zvyklý tahat za sebou i střelnici a ono se to sype už před 100tis. km 😂😂😂😂

Je úplně jedno jak se která značka tváří a co si myslí její uživatelé, kvalita už není nikde. Hlavně, že se na to přišlo včas.

A labutě, ty taham já za gazikem 😁

Odkaz ke komentáři

Teď mě ale napadá, jak se mi ozývalo to pískání při ustálené rychlosti. To nedávno ustalo a objevilo se to cuknutí při vyjíždění ze dvora. Já mám skoro pocit, že to pískání nebylo od brzd, ale z toho kardanu. Prostě se to hoblovalo, až se prohoblovalo. Už nemá co pískat. Teď zpětně, když nad tím přemýšlím, tak to dává smysl. Protože brzdy by pískaly pořád. 

Odkaz ke komentáři

Hoši, to náhradní CLA Shooting break je fakt za trest. Nejede to, vše v naprostém základu. Je to sice rok 2016, ale najeto jen 46tm, ale ten rozdíl oproti tomu mému je jak vzdálenost Země Slunce. Nemá to ani navi, prostě totální holátko. Ruční otevírání a zavírání kufru a podobné radosti, kterým jsem dávno odvyknul a těžko se zvyká, že to tam není. A to je jedno vedle druhého a ve finále dojem = plečka.

Odkaz ke komentáři

Tak to je nejzakladnejsi kombik a navic 5let stary...Ja vezu boruvku do servisu v pondeli - jako nahradni auto budu mit C300de combi - to zase kvuli te baterce nebude mit zadny kufr...ale porad teda lepsi nez to tvoje nahradni 😉

CO me ale prekvapilo, tak stribrnak absolutne nezral olej a vcera jsem pri necelych 25tis u me koukal, ze je to tesne nad spodni ryskou... Asi jsem ho mel lip zajeteho, nebo netusim.

Odkaz ke komentáři

Tohle je na záruku. Prodejce ani MB za zákona nemá povinnosti ti dát zdarma náhradní auto, ale asi to tak má MB nastaveno, protože mi ho dali automaticky. To co jsem dostal, bylo jediné dostupné. Pak že by mi mohl dát ještě GLA, ale to že je ještě pryč a bude až kolem 16h, tak to jsem nechtěl čekat. Mě by docela zajímalo, kdybych přesednul třeba do Octávky, jak by se mi to jevilo :biggrin:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...