Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
TomasB

Mercedes E400d 4matic kombi 2019

Recommended Posts

Hele, já jsem tam už dlouho u Globusu nepřezouval, ale jen přehození pneu s vyvážením a nikdy jsem neplatil víc jak 300 za celé auto, spíš to bylo do těch 300. Beru, doba asi pokročila, ale furt je to široko daleko nejlevnější a taky tam má nátřask. Jede jedno auto za druhým, jak motorová myš. Tak jak se neobjednáš nejpozději v září, tak se dočkáš tak v prosinci.

Za to uskladnění, které je i s umytím, tak dejme tomu, ale dvojku za přehození kol, to je docela síla. To i ve Fordu, když chtěli litr(bez DPH) za uskladnění, vyvážení a výměnu, tak jsem jim říkal jak jsou drazí, že hned přes silnici je to za 1/3 a že to u nich přezouvám jen z dobrejch vztahů. 🙂

Shrnuto sečteno, žádnou slevu nedávají, jen tak naoko se to tváří, ale v reálu je na tom marže jako kráva.

Tri kilca je cena opravdu lidova, myslim, ze bude uplne jina, jestli jsi tam uz dlouho nebyl. 300 za auto je fakt hoooooodne malo 🙂

Nevim, zkus treba Bestdrive, ale nejakou laci taky uplne necekej. U Forda litr za komplet vyvazeni, prehozeni a uskladneni mi prijde jako vyborna cena 🙂

Tak nejak 😄

Vsech 4? To to lidi delaj zadarmo? 🙂 Jen co propali na elektrine nez to vsechno sunda, zvedne, nanda, prevazi… cas, masiny, zavazi…  mi kua nerikejte, ze je nekdo ochotnej to udelat za 50-75 Kc za kolo. U hranolek v mekaci by si vydelal vic

já si to udělám sám a zadara........... sice nevyvážím, ale když mám pocit, že by bylo potřeba, tak hodim do kufru mimo sezonu a zajedu si je nechat převážit a nedělám si iluze, že pneuservisy při uskladnění vyvažujou........ možná umejou pokud maj myčku, ale jinak ani to ne, jak je sundaj, tak je zase nandaj.......

vybavení stojí na dnešní dobu pár kaček (do 50tis zouvačku, vyvažovačku , hever a nějaký nářadí pořídíš ) a může to dělat každej jouda a co si budem povídat, ty prachy jsou nekřesťanský, já když to dělám doma, tak  auta mi trvaj max 1,5h ........ to by mi zabralo víc času jet a čekat v tom pneuservisu. ........

před 7 hodinami, krysarr napsal:

Tri kilca je cena opravdu lidova, myslim, ze bude uplne jina, jestli jsi tam uz dlouho nebyl. 300 za auto je fakt hoooooodne malo 🙂

Nevim, zkus treba Bestdrive, ale nejakou laci taky uplne necekej. U Forda litr za komplet vyvazeni, prehozeni a uskladneni mi prijde jako vyborna cena 🙂

Hele, naposledy tak 3 roky zpátky s Volvem. Od tý doby jsem to nepotřeboval. Tak to není zase tak dávno.