Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
Sign in to follow this  
Mirdzeta

Ruční brzda

Recommended Posts

Dobrý den,koupila jsem starou octavii 1 combi,jsem začínající řidič,a dostala jsem se do situace,že mi v kopci vůbec nefungovala ruční brzda,kámoš říká,že moc nejezdím a ona rezne,no nevim co teď ,ale snad ne musím jezdit autem každý den,jezdím o víkendech..děkují za rady a popř.Co mám dělat vyměnit a kolik mě to bude stát..

Zajed do servisu a uvidis co ti reknou. Nepises ani jestli jde o bubny nebo kotouce. Pokud nejsou poskozeny lanovody, tak tam nema co reznout, musi se auto zvednout a prohlednout, tak je to vesteni z kristalove koule...

Ruční brzda brzdí jen v mírném kopci,kdyz mi to chciplo v  tom velkém,tak nefungovala vůbec auto jelo dozadu ,bylo i nalozene..Dobře děkuji,no ja teď kupovala nové pneu ,tak se bojím co mi tam řeknou,kolik budou chtít peněz..ale zájezdu tam..

před 7 hodinami, Konny napsal:

Zajed do servisu a uvidis co ti reknou. Nepises ani jestli jde o bubny nebo kotouce. Pokud nejsou poskozeny lanovody, tak tam nema co reznout, musi se auto zvednout a prohlednout, tak je to vesteni z kristalove koule...

před 7 hodinami, Konny napsal:

received_335796573761575.jpeg

Tohle je lanovod?

Právě teď, Mirdzeta napsal:

received_335796573761575.jpeg

Tohle je lanovod?

received_412337809355541.jpeg

Ano, to je lanovod a nevypada, ze by byl nejakej starej, takze by podle me nemely byt ani zarezly. Nepises co mas za brzdy, ale bud budou desticky nebo pakny KO popr. v lepsim pripade bude stacit seridit jen lanovody 😉

Před hodinou, Konny napsal:

Ano, to je lanovod a nevypada, ze by byl nejakej starej, takze by podle me nemely byt ani zarezly. Nepises co mas za brzdy, ale bud budou desticky nebo pakny KO popr. v lepsim pripade bude stacit seridit jen lanovody 😉

děkují.A nakolik mě to cca vyjde v servisu?

Zalezi co je spatny, ale muze to byt jen par stovek az po (v horsim pripade) nejaky 3-4tis...

Před hodinou, Konny napsal:

Zalezi co je spatny, ale muze to byt jen par stovek az po (v horsim pripade) nejaky 3-4tis...

Tak v servisu budou chytřejší,uvidíme..