Přejít na obsah

Škoda Octavia II Laurin & Klement 2.0 TDI s DPF (BMM)


Vory90

Doporučené příspěvky

Prodám Škoda Octavia II Laurin & Klement

Rok výroby: 2006
Motor: 2.0 TDI s DPF (BMM)
Výkon: 103 kW / 140 PS
Euro: plní EURO 4
Převodovka: 6-sti stupňová manuální
Najeto: 263000 km
Země původu: Německo
STK: do 01/2020
První majitel: ne
Servisní knížka: ano

Výbava: ABS, ESP, kožená sedadla, vyhřívaná přední a zadní sedadla, el. seřiditelné sedadlo, el. zrcátka, alarm, zamykání zpátečky (Defend Lock), litá kola, přední a zadní mlhovky, asistent rozjezdu do kopce, hlídání tlaku v pneu, zadní parkovací senzory, tempomat, tónovaná skla, senzor světla a deště, multifunkční volant, HF bluetooth, palubní počítač, ISOFIX, xenony, dálniční známka.

Auto v dobrém technickém stavu, kosmetické vady. Pomačkaný pravý přední blatník viz foto.

Cena: 130.000,- Kč
Dohoda možná.

 

Tel. kontakt: 606 805 855

Foto 15.jpg

Foto 14.jpg

Foto 13.jpg

Foto 12.jpg

Foto 11.jpg

Foto 10.jpg

Foto 9.jpg

Foto 7.jpg

Foto 8.jpg

Foto 5.jpg

Foto 3.jpg

Foto 4.jpg

Foto 2.jpg

Foto 1.jpg

Foto 6.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...