Přejít na obsah

Klasika OII 2.0 tdi


Doporučené příspěvky

Zdravim pánove, hlasim se zpet, po tom co jsem prodal O1 jsem mel nejakou dobu golfa mk6 1,2tsi s kterym jsem si docela uzil starosti.  Pak prisel na chvili jeep GCH 3.0 coz byl totalni omyl. A ted navrat k OII. Vcera jsem byl s Košínem pro ovci. Timto mu jeste jednou dekuji za cas ktery mi venoval, za cestu do zlina a kontrolu diagnostikou.  

Auto 2.0 bkd. Z venku nic moc, orezle a pomackane prahy, budou potrebovat lasku a peci. Hrana nad prednim sklem dost omlacena od kaminku, predni blatniky taky uz neco maji za sebou. Takze budeme postupne lecit. 

Interier je pomerne zachovaly. Az na klasickou promacklinu od lokte na ridicovych dverich. Nikde nic nevrze nemlati. To same podvozek, pevny bez pazvuku.  Motor krasne chyta za tepla i studena.  Prevodovka krasne radi bez zavahani a plynule.  Najeto 283 a nejake drobne.

Vybava dobra, xeny, destak, maxidot, dvouzona klima, tempomat, bluetooth s hlasovym ovladanim(na to jsem prisel az cestou domu) mf volant, samostvaci vnitrni zrcatko, prisvit nastupniho prostoru, dsg, druha sada gum na druhych elektronech.

O vikendu asi hned vymenim olej v motoru, pak se domluvi vymena rozvodu a nasledovat bude vymena oleje v dsg. A az si kosin odpocine v chorvatsku tak to poladime diagnozou. A hned jsem od kosina koupil radio isudar ktere mel ve svem aute a vymenil ho za androida.  

Foto pridam zatim jen z inzeratu.  Musim to umyt a pak mozna nafotim i kdyz neni moc co fotit.

 

105240688 (1).jpg

105240688.jpg

Upraveno uživatelem riska_123
Odkaz ke komentáři

Diky.  Snad bude slouzit lepe nez predesle povozy.  Jinak vymenu oleje dsg mam domluvenu cenu 4500,- u znameho ve skodovce.  

Nevite nekdo jake sehnat nove znaky dopredu a dozadu.   Ktere pasuji pripadne jestli je nekdo tady neprodava?   Vim ze na jednicku jsem je tady od nekoho kupoval.  Dik za info.  

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

Caute, budu pokracovat v monologu.  Auto jezdi bez problemu, zatim.  Dnes jsme si udelali s kamosem vylet do plzne z ostravy.  Jel si pro noveho mazlika.  Primo pred barakem 1000 ujetych km.  A nejaka ta spotreba dojezd a takove ty blbosti.

No a pak novy mazel se starym.  Kdyby mel nekdo nahodou zajem, ten cerveny je na prodej

IMG_20191230_170154.jpg

IMG_20191230_152116.jpg

IMG_20191230_111606.jpg

IMG_20191230_152125.jpg

IMG_20191230_152140.jpg

IMG_20191230_093627.jpg

IMG_20191230_094549.jpg

IMG_20191230_154419.jpg

IMG_20191230_154438.jpg

Odkaz ke komentáři

No tak jsem to s tim bez problemu zakrikl.   Dnes jedu z prace z frydku po dalnici.  Normalne 140 dle tach tempomat.   Najednou rana, jeste ze zamnou nic nejelo.   Uletel mi spodni kryt pod motorem.  Ach jo.   Kdyby se nekomu doma valel bylo by fajn.   A taky shanim gateway ktera mi nebude s cinskym radiem vybijet baterku.    Tak kdyby nekdo mel dejte vedet. Dik

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

Tak to tu zase truchu ozivime.   Uz nejakou dobu mam v aute radio isudar co jsem koupil od kosiho. Lezelo mi na skrini a nedaval jsem ho z duvodu strachu z vybijeni baterie.  Ukazalo se ze zbytecne. Vyzkousel jsem ho tam dat a ono nic.  Baterie drzi.   Pri montazi jsem musel vyrezat kus plastu nebylo kam dat kabelaz.  Az bude tepleji musim radio vytahnout a natahnout nekam gps antenu. Ma spatny signal.   Tak nafotim co jsem musel vyrezat.   Taky musim vyresit jak imistit usb konektor.  Asi ho nejak uchytim do spodni listy tlacitek.  

No a kdyby se nekomu doma valel ramecek pred fl colombus/climatronic tak beru😄👍

IMG_20200321_093340.jpg

IMG_20200321_093306.jpg

IMG_20200321_093257.jpg

IMG_20200321_093514.jpg

IMG_20200321_093435.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...