Přejít na obsah

Klasika OII 2.0 tdi


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Tak uz vim proc mi nehrali zadni repro. Prvni jsem myslel ze tam vubec nejsou.   Ale proc by tam byly vyskace ze. Tak jsem posvitil pres mrizku a repro tam je.   Dal jsem se do rozebirani s tim ze je bud nekdo odpojil a nebo ze jsou v haji.   No jsou v haji.   Kompletne zarezla civka na membrane. 

IMG_20200520_120210.jpg

IMG_20200520_120148.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Černý interiér jsem dělal teˇd taky 🙂 Je to příjemná změna, až na ten smrad, který už pomalu mizí 😄

Čím jsi dělal plasty ? Taky odmastil ředidlem, stříknul základovku, která plast naleptala a pak sprej na interiér ? 🙂 Já dělal i stropnici právě.

To USB je dobrá věc, akorát, to rádio má USB i zezadu ? Nebo taháš kabel ze předu z rádia ?

Odkaz ke komentáři

olej do DSG dávám pouze a jen originál,i pan Sixta varuje před náhradami-najdete to na jeho strákách.

Filtr používám Mahle-již několik let a nikdy žádný problém.postup dodržujeme dle DP,proto u nás musí i auto zůstat přes noc.

Jinak když jsem s s panem Sixtou osobně bavil o tomto,nedoporučuje u DSG výměnu proplachem.Bohužel už nebyl čas na to,aby mi řekl proč,páč jsme něco řešili telefonicky a musel hovor předčasně ukončit,ale asi si dokáži domyslet

Zde foto kolegy-děláno dnes

IMG_20200617_124622.jpg

IMG_20200617_124803.jpg

IMG_20200618_082332.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...