Přejít na obsah

Světlo v kufru.


michiso

Doporučené příspěvky

Nech tam i tu sufitku, aby jsi mel potrebny odber proudu a svetlo ti pak bude normalne fungovat. Pokud nechces to zluty svetlo videt svitit, tak svetylko prelep cernou izolackou nebo sufitku nahrad treba telefonni zarovickou 24V 50mA. Tato zarovicka ti nebude svitit (vlakno bude jen lehce zhnout), ale zajisti dostatecny odber, aby jsi oblbnul RJ 😉👍

Odkaz ke komentáři
před 11 hodinami, Konny napsal:

Nech tam i tu sufitku, aby jsi mel potrebny odber proudu a svetlo ti pak bude normalne fungovat. Pokud nechces to zluty svetlo videt svitit, tak svetylko prelep cernou izolackou nebo sufitku nahrad treba telefonni zarovickou 24V 50mA. Tato zarovicka ti nebude svitit (vlakno bude jen lehce zhnout), ale zajisti dostatecny odber, aby jsi oblbnul RJ 😉👍

Supr diky moc . Zitra to zkusim🙂

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Zrovna jsem to taky řešil, mám ledky v lampách a led pasek pod stropem a v bočních kapsách (kombi). Myslel jsem, že odběr bude dostatečný, ale nepomohlo to, protože konny mi jednou napsal, že nejde o odběr, ale řj kontroluje nevím probliknutím něci, a ledka zhasíná hned, kdežto klasická žárovka si asi drží chvilku odběr, takže ledky to stlumí. Ja tam normálně mezi kontakty žárovky napájel odpor 560ohmů (tedy to bere jen nějakých 21mA, šel by dát i větší určitě podle mě)  a svítí to dál bez nutnosti žárovek. Jen pozor, abys neudělal tu stejnou chybu jak já, napájel sem to tak úžasně, že jsem pak nemohl roztáhnout kontakty na vložení ledky 😄

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...