Přejít na obsah

Jak získat samolepky OctaviaClub?


Doporučené příspěvky

Ahoj, chtěl bych poprosit o 3 ks samolepek... Předem moc děkuji Stenlly. 

Janeček Stanislav 

Národního odboje 1196/27

Třešť    589 01

Prosím o samolempky pod číslem : 7;3;9;

Diky moc. 

 

Upraveno uživatelem Oktavián
Ahoj, foto poprosím až s nálepkou na info@octaviclub.cz. Samolepky pošlu. Díky, Ondra
Odkaz ke komentáři

@Beny @Toxikdvs @vojta_7 @Sandstorm @PavelK @kostelak @Kryštof66kw @Tomáš Holcr @hobča @košin @Martincerny8 @wén@ @stanley80 @Adam_K @David Koutný @Dan @Konny @Marekdal @radek.folir @Cronyx @denscz @Kubajz6 @ladriha @PeeJey94 @Juridzy Jukabj @Martin59 @Martin_dm3 @Jirka999 petrlee  @Ivo @webmoon marketa nach. @STENLLY @rastopete Martin97  @Viktor99

První várka nálepek již odplula Českou poštou... nechme se překvapit kolik z nich dorazí do cílového přístavu 🙂 Další várka bude zase po nějakém čase až se to nahromadí. Díky, Ondra

Odeslání samolepek OctaviaClub na auto nálepky.jpg

Odkaz ke komentáři
před 20 hodinami, Oktavián napsal:

@Beny @Toxikdvs @vojta_7 @Sandstorm @PavelK @kostelak @Kryštof66kw @Tomáš Holcr @hobča @košin @Martincerny8 @wén@ @stanley80 @Adam_K @David Koutný @Dan @Konny @Marekdal @radek.folir @Cronyx @denscz @Kubajz6 @ladriha @PeeJey94 @Juridzy Jukabj @Martin59 @Martin_dm3 @Jirka999 petrlee  @Ivo @webmoon marketa nach. @STENLLY @rastopete Martin97  @Viktor99

První várka nálepek již odplula Českou poštou... nechme se překvapit kolik z nich dorazí do cílového přístavu 🙂 Další várka bude zase po nějakém čase až se to nahromadí. Díky, Ondra

Odeslání samolepek OctaviaClub na auto nálepky.jpg

Hezký den. Samolepka došla super díky. Jen jsem jaksi nevěděl, že bude přenášení a tudíž nebude mít bílý podklad a moje octa je černá jako buty 😊Poraďte kam ji mám nalepit, aby byla vidět? Díky moc.. 

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...