Přejít na obsah

Velká prosba


PetrJam

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám Rychlý dotaz. Jsem na dovolené v Itálii a v pondělí nám končí pobyt. Dnes nám na pláži ukradli tašku ve které byl klíč od auta. Máme ještě jeden v zamčeném aute. Problém je, že ten druhý klíč je nějak podelany a nefunguje mu imobilizér. Auto nastartuje a chcípne. Může to být baterkou v klíči? Pak bych prostě jen rozbil okénko a bylo by to. Popř jde podle toho klíče tady v Itálii nahrát jiný? Jsme v pěkné bryndě, tak prosím poraďte. Děkuji

Odkaz ke komentáři

Neskúšal som to ale toto som našiel:

Ovládací knoflík hodin otočte doprava a zároveň stiskněte ovládací tlačítko počítadla kilometrů. Asi po 1 vteřině tlačítko uvloněte. Na místě počítadla kilometrů se objeví 4 nuly, z nichž první v řadě bliká. Tlačítkem poč. kilometrů namačkejte příslušné číslo. Další číslice začne blikat pootočením ovládacího knoflíku hodin doprava. Postup navolení ostatních číslic je shodný jako u předcházejícího čísla. Kód se uloží do paměti pootočením ovládacího knoflíku hodin a současným stisknutím tlačítka poč. kilometrů. Po odblokování musí být motor nastartován do 45 min. Odblokování umožňuje pouze jedno nastartování.

 

Určite som to videl niekde v návode 

Upraveno uživatelem JakubJ
Odkaz ke komentáři

Tak jsem to otevřel, samozřejmě to kličkou nešlo, musel jsem drátem otevřít kastlik a vytáhnout klíč a pak odemknout...teď je auto odtažené za 120Euro v italském servisu a ten podelany klíč se pokusí nakodovat za 70-80Euro. Jestli to nepůjde, tak jsme bez peněz a jedeme domů zítra stopem. Tak prosím držte palce

 

Odkaz ke komentáři

Dopadlo to tak že nebyli schopni klíček nakodovat a druhý vyrobit prý za týden, doma v klíčovém centru na počkání, ten už snad nakodují, auto jsem tam nechal, odtah by byl za raketu. Také jsem myslel že umí nakodovat v Porsche klíč rovnou, ale prý jen s autem. V 21. století mi to přijde jako deb*lita. Všem díky

To: Enemy5 - Kreditky nám ukradli s doklady, penězi a klíči. 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Jako přijít a vidět tohle pripadne na autě, asi by me to taky poslalo do kolen 🥲
    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
×
×
  • Vytvořit...