Přejít na obsah

Velká prosba


PetrJam

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám Rychlý dotaz. Jsem na dovolené v Itálii a v pondělí nám končí pobyt. Dnes nám na pláži ukradli tašku ve které byl klíč od auta. Máme ještě jeden v zamčeném aute. Problém je, že ten druhý klíč je nějak podelany a nefunguje mu imobilizér. Auto nastartuje a chcípne. Může to být baterkou v klíči? Pak bych prostě jen rozbil okénko a bylo by to. Popř jde podle toho klíče tady v Itálii nahrát jiný? Jsme v pěkné bryndě, tak prosím poraďte. Děkuji

Odkaz ke komentáři

Neskúšal som to ale toto som našiel:

Ovládací knoflík hodin otočte doprava a zároveň stiskněte ovládací tlačítko počítadla kilometrů. Asi po 1 vteřině tlačítko uvloněte. Na místě počítadla kilometrů se objeví 4 nuly, z nichž první v řadě bliká. Tlačítkem poč. kilometrů namačkejte příslušné číslo. Další číslice začne blikat pootočením ovládacího knoflíku hodin doprava. Postup navolení ostatních číslic je shodný jako u předcházejícího čísla. Kód se uloží do paměti pootočením ovládacího knoflíku hodin a současným stisknutím tlačítka poč. kilometrů. Po odblokování musí být motor nastartován do 45 min. Odblokování umožňuje pouze jedno nastartování.

 

Určite som to videl niekde v návode 

Upraveno uživatelem JakubJ
Odkaz ke komentáři

Tak jsem to otevřel, samozřejmě to kličkou nešlo, musel jsem drátem otevřít kastlik a vytáhnout klíč a pak odemknout...teď je auto odtažené za 120Euro v italském servisu a ten podelany klíč se pokusí nakodovat za 70-80Euro. Jestli to nepůjde, tak jsme bez peněz a jedeme domů zítra stopem. Tak prosím držte palce

 

Odkaz ke komentáři

Dopadlo to tak že nebyli schopni klíček nakodovat a druhý vyrobit prý za týden, doma v klíčovém centru na počkání, ten už snad nakodují, auto jsem tam nechal, odtah by byl za raketu. Také jsem myslel že umí nakodovat v Porsche klíč rovnou, ale prý jen s autem. V 21. století mi to přijde jako deb*lita. Všem díky

To: Enemy5 - Kreditky nám ukradli s doklady, penězi a klíči. 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...