Přejít na obsah

Zamrzá klimatizace


Doporučené příspěvky

Ahojte chlapi, netušíte, kde by mohl být problém? Přestala mi jít klimatizace, tak jsme navštívil servis s domněním, že mi opět chybí náplň (problém s prázdnou klimou jsem řešil 3 roky po sobě - ventilky, 2x chladič). Po odsátí zjistili, že téměř nic nechybí ale kompresor nejede. Proběhla následná výměna kompresoru (starší ale vypadal jak nový, prý byl používaný asi 1 rok) s tím, že se s tímto mechanik nikdy nesetkal, ale nyní chladí kompresor na -5°C. Předali mi auto s tím, že je to v pořádku. Po delším používání klimatizace, kdy jede nepřetržitě jsem zjistil, že z výdechů nejde téměř žádný vzduch (ventilátor za schránkou spolujezdce jel naplno) a v autě se v teplém počasí nedalo vydržet. Zastavil jsem tedy u krajnice otevřel kapotu a potrubí za kompresorem bylo kompletně zamrzlé. Byl tedy zamrzlý celý výparník a proto vzduch neproudil do kabiny. Vypnul jsme tedy klimu a vše během pár sekund rozmrzlo, ale pod autem vody jako bych dojel se člunem. Poté klimatizace zase normálně funguje ale dokud znovu nezamrzne výparník, pak znovu musím vypnout klimu a nechat rozmrznou.  V servise si s tímto neví rady, netušíte čím by to mohlo být? 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...